Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

Дві парламентські партії вперто користуються «Вконтакте»

19.05.2017 13:02
Дві парламентські партії вперто користуються «Вконтакте»
Дві парламентські політичні партії, «Опозиційний блок» та Радикальна партія Олега Ляшка, продовжують вести сторінки в російській соцмережі «Вконтакте».Про це пише Комітет виборців україни на своїй сторінці у Фейсбук. 
 
Упродовж останніх днів на сторінках цих політичних сил «Вконтакте» проводилася активна діяльність. Зокрема, було розміщено низку публікацій на політичну тематику, а також фото та відеоматеріали. Серед іншого «Опозиційний блок» оприлюднив заяву про незгоду із Указом Президента щодо заборони «Вконтакте».
 
Сторінки партій є справжніми, оскільки на них розміщено посилання на офіційних веб-сайтах Опоблоку та РПЛ. Сторінкою РПЛ у мережі «Вконтакте» є персональна сторінка Олега Ляшка. У групі Опоблоку «Вконтакте» 6 тис. учасників, у Олега Ляшка - 88 тис. підписників.
 
ВО «Батьківщина», яка також мала сторінку «Вконтакте», призупинила її роботу після публікації 17 травня відповідного Указу Президента і прибрала посилання на неї із партійного сайту.
 
У лютому 2017 року Комітет виборців України закликав політичні партії закрити свої сторінки в російських соцмережах (https://goo.gl/q21RrV). Після цього згадку про сторінку «Вконтакте» із офіційного веб-сайту прибрала ВО «Свобода».
Сторінка «Опозиційного блоку» «Вконтакте» - https://vk.com/oppositionbloc
Сторінка Олега Ляшка «Вконтакте» - https://vk.com/o.liashko

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter