ЦІКАВО

Якщо батьки часто "сидять" у смартфонах, то діти відчувають себе непотрібними.
Вікторія Бекгем та Міранда Керр називають цю олію одним із секретів своєї краси. І справді - вона допомагає у багатьох ситуаціях і годиться для різноманітних домашніх процедур.
Співачка виставила світлину з собакою і без макіяжу.
Шкіра навколо очей чутливіша й ніжніша у 3-5 разів, аніж усе обличчя. Тому саме на ній першими проявляються ознаки втоми, недоспаних ночей та старіння. Дерматолог Надін Помаред радить, як можна виправити ці недоліки.
Випікаються такі вафлі менше 1 хвилини у вафельниці, тому усі вітаміни збережуться!

ТЕХНОЛОГІЇ

Успiшний айтiшник Нiк Бiлогорський - про роботу у "Фейсбуцi" й "Майкрософтi", консультування з кiбербезпеки ФБР та плюси і мiнуси українських хакерiв
Американцi звуть його просто -- Нiк. Вiн народився в Українi (якщо точнiше -- у Харковi), закiнчив тут школу, а потiм виїхав iз матiр'ю за океан.
Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.

ЄБРР похвалив українських "реформаторів"

21.04.2017 11:16
ЄБРР похвалив українських "реформаторів"

 

Цього тижня у Вашингтоні проходять весняні збори МВФ та Світового банку, в яких традиційно бере участь і Європейський банк реконструкції і розвитку.

Попри загальне зростання показників ЄБРР (інвестиції на суму в дев’ять мільярдів чотириста мільйонів євро, один мільярд євро прибутків та зростання прибутковості на 25%), інвестиції банку в Україну минулого року впали. Якщо в 2014 та 2015-му роках банк видавав кредити на суму близько мільярда євро, то в 2016-му – до шестисот мільйонів, повідомляє Голос Америки.
 
"У минулому році перша половина року була втрачена через внутрішню політику, хто має бути прем’єр-міністром і все це. Реформи не робилися. Також у 2014-му та 2015-му через конфлікт та стан, в якому перебувала економіка, ми вклали багато грошей в ті компанії, з якими вже працювали. Ми переживали, що ці компанії через конфлікт втратять інвестиційний потенціал. Це стало певною мірою нашою кризовою відповіддю в Україні", - каже президент ЄБРР Сума Чакрабарті.  
 
А ще він додав, що "коли напишуть сучасну історію України Валерію Гонтареву визнають героїнею реформ", бо хоча із повільним стартом, українському уряду вдалося досягти певного прогресу, у першу чергу, в банківському секторі.
 
Президент ЄБРР сподівається, що незабаром буде розв’язана ситуація і навколо «Нафтогазу». ЄБРР надає суттєву фінансову і технічну допомогу у реформі «Нафтогазу» і незадоволені повільним виконанням плану дій. Чакрабарті каже, що «Нафтогаз» є зразком для реформування інших підприємств у державній власності.
 
"Програма реформ МВФ здійснюється, вона була нещодавно розглянута і схвалена, і Україна отримала підтримку від МВФ. Але цього недостатньо, щоб змінити думку приватних інвесторів. Вони мають побачити, що план дій для Нафтогазу виконується слово в слово", - зазначив Чакрабарті.
 
Має президент ЄБРР і ще одну позитивну новину. Україна почала набагато швидше використовувати кошти, які виділяються міжнародними фінансовими організаціями.
 
"Минулого року Україна була найгірша серед усіх країн, в яких ми працюємо, за цим показником. Зараз – Україна найкраща. Завдяки діям нашої команди і уряду був розглянутий кожен проект, де була затримка з використанням коштів. Часом це було тому, що не прийняли відповідний закон, регуляції не запроваджені, тощо. І минулого року відбувся величезний ривок у використанні коштів", - пояснює президент ЄБРР.
 
У цьому році банк планує вкласти від половини до одного мільярда євро. Верхній поріг залежить від великих проектів – у першу чергу муніципальних інфраструктурних проектів у Маріуполі та будівництва Харківського метро, -- додав Чакрабаті.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

S

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter