Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

Газета "Експрес" присоромила "Ощадбанк" Пишного і його непрофесійних юристів

21.04.2017 10:29
Цими днями на деяких інформаційних ресурсах  була опублікована «Офіційна заява Ощадбанку щодо серії публікацій газети «Експрес», підготовлена прес-службою Ощадбанку, як зазначено, "на комерційних умовах". Це означає, що державний банк витратив чималі кошти для поширення інформації.
 
 У вказаній заяві  поширено інформацію про те, що поява у газеті «Експрес» серії публікацій щодо масових викрадень у клієнтів "Ощадбанку" коштів з розрахункових рахунків, зокрема в громадянина Володимира Добровольського "зумовлена бажанням здійснити тиск на банк, використовуючи доступні публічні інструменти, оскільки  клієнт, про якого йдеться в обох матеріалах, є батьком заступника головного редактора видання».
 
Редакція газети "Експрес" інформує, що вказана інформація не відповідає дійсності, оскільки у потерпілого від злочину – Добровольського Володимира Станіславовича немає дітей, які працюють або працювали в редакції газети «Експрес» - ні на посаді заступника головного редактора видання, ні на будь-якій інші посаді.  Заява містить чимало іншої недостовірної інформації, яка мала би бути перевіреною юристами банку - до її публічного поширення.
 
"Ми важаємо, що зазначена заява - це неоковирна спроба "Ощадбанку" вплинути на редакційну політику газети, відвернути увагу клієнтів "Ощадбанку" від неподобств, які кояться в банку. Банк міг би витратити кошти більш раціонально, вживши заходи для посилення захисту своїх клієнтів від шахраїв, натомість витрачає їх на поширення абсолютно недостовірної інформації, на боротьбу із журналістами. Юристи банку могли би, принаймні, ознайомитись із редакційною колонкою, що публікується у кожному номері газети, там зазначене усе керівництво редакції. Звісно, незважаючи на тиск банку, ми продовжимо розслідування у цій резонансній справі, де потерпілими вже є десятки людей. Нові публікації вже незабаром побачать світ", -- зазначили у редакції.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

k

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter