ЦІКАВО

Якщо батьки часто "сидять" у смартфонах, то діти відчувають себе непотрібними.
Вікторія Бекгем та Міранда Керр називають цю олію одним із секретів своєї краси. І справді - вона допомагає у багатьох ситуаціях і годиться для різноманітних домашніх процедур.
Співачка виставила світлину з собакою і без макіяжу.
Шкіра навколо очей чутливіша й ніжніша у 3-5 разів, аніж усе обличчя. Тому саме на ній першими проявляються ознаки втоми, недоспаних ночей та старіння. Дерматолог Надін Помаред радить, як можна виправити ці недоліки.
Випікаються такі вафлі менше 1 хвилини у вафельниці, тому усі вітаміни збережуться!

ТЕХНОЛОГІЇ

Успiшний айтiшник Нiк Бiлогорський - про роботу у "Фейсбуцi" й "Майкрософтi", консультування з кiбербезпеки ФБР та плюси і мiнуси українських хакерiв
Американцi звуть його просто -- Нiк. Вiн народився в Українi (якщо точнiше -- у Харковi), закiнчив тут школу, а потiм виїхав iз матiр'ю за океан.
Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.

Газета "Експрес" присоромила "Ощадбанк" Пишного і його непрофесійних юристів

21.04.2017 10:29
Цими днями на деяких інформаційних ресурсах  була опублікована «Офіційна заява Ощадбанку щодо серії публікацій газети «Експрес», підготовлена прес-службою Ощадбанку, як зазначено, "на комерційних умовах". Це означає, що державний банк витратив чималі кошти для поширення інформації.
 
 У вказаній заяві  поширено інформацію про те, що поява у газеті «Експрес» серії публікацій щодо масових викрадень у клієнтів "Ощадбанку" коштів з розрахункових рахунків, зокрема в громадянина Володимира Добровольського "зумовлена бажанням здійснити тиск на банк, використовуючи доступні публічні інструменти, оскільки  клієнт, про якого йдеться в обох матеріалах, є батьком заступника головного редактора видання».
 
Редакція газети "Експрес" інформує, що вказана інформація не відповідає дійсності, оскільки у потерпілого від злочину – Добровольського Володимира Станіславовича немає дітей, які працюють або працювали в редакції газети «Експрес» - ні на посаді заступника головного редактора видання, ні на будь-якій інші посаді.  Заява містить чимало іншої недостовірної інформації, яка мала би бути перевіреною юристами банку - до її публічного поширення.
 
"Ми важаємо, що зазначена заява - це неоковирна спроба "Ощадбанку" вплинути на редакційну політику газети, відвернути увагу клієнтів "Ощадбанку" від неподобств, які кояться в банку. Банк міг би витратити кошти більш раціонально, вживши заходи для посилення захисту своїх клієнтів від шахраїв, натомість витрачає їх на поширення абсолютно недостовірної інформації, на боротьбу із журналістами. Юристи банку могли би, принаймні, ознайомитись із редакційною колонкою, що публікується у кожному номері газети, там зазначене усе керівництво редакції. Звісно, незважаючи на тиск банку, ми продовжимо розслідування у цій резонансній справі, де потерпілими вже є десятки людей. Нові публікації вже незабаром побачать світ", -- зазначили у редакції.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

k

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter