ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Рекомендація Президента дати посаду в Одесі "ворогові Майдану" викликала глибоке обурення

17.03.2017 00:23
Рекомендація Президента дати посаду в Одесі "ворогові Майдану" викликала глибоке обурення

Нещодавно Петро Порошенко рекомендував на посаду першого заступника Одеської ОДА призначити Олександра Терещука, екс-начальника Київської поліції. Саме він за підсумками трьох
етапів конкурсу здобув перемогу, пише газета "Експрес".

Тим часом громадські активісти, які називають його найганебнішим ментом України, категорично
проти цього і навіть влаштували акцію протесту проти ймовірного призначення на посаду. Підтримує їх і Ігор Гузь, народний депутат України, який чудово пам’ятає діяльність пана Терещука
в часи революції, коли він очолював обласне управління міліції.

- Пане Ігоре, чому волиняни прозвали Олександра Терещука ворогом або ж душителем Майдану?

- Тому що ця людина робила все для того, аби перешкодити революції.

Він посилав на Майдан "Беркут". Працюючи в спайці з тодішнім прокурором Андрієм Паракою, вони відкривали кримінальні справи стосовно активістів Майдану. Зокрема, Майї Москвич, особисто мене. Нас тримали в кандалах, погрожували, залякували. Одним словом, він робив все, що міг, для боротьби з учасниками Майдану.

- Чому, на вашу думку, Петро Порошенко з такою прихильністю ставиться до Олександра Терещука?

- Однозначно, Терещук - протеже Порошенка.

Свідчення цього - у червні 2015-го правоохоронця було звільнено з посади начальника міліції Києва, однак через місяць Президент скасував люстрацію щодо Терещука. Тож Терещук на посаді першого заступника голови Одеської ОДА виконуватиме роль смотрящого. Саме з цією метою його й хочуть призначити.

Свого часу він працював у команді Віталія Захарченка та Віктора Януковича, і нинішній Президент отримав його в спадок як людину, якій можна давати певні доручення. Адже він - вірний пес, який знає, що повинен служити своєму господареві. Тому Порошенко й захищає Терещука.
 
- В Одесі влаштували протест проти призначення Терещука?

- Так, активісти Одеси вийшли з плакатами з написом "Таргани Януковича лізуть на конкурси й пролазять", "А чи був конкурс?". Також Яна Титаренко, громадська активістка, з'ясувала, що процедури кадрового конкурсу на вакантні посади керівників структур ОДА було порушено. Відповідно, конкурс не можна назвати чесним і прозорим. Проте я думаю, що Терещука все ж призначать на цю посаду, бо Президент робить не те, що потрібно народу, а те, що зручно йому та його прибічникам.

Олеся МАКСИМЕЦЬ

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter