ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Складено рейтинг співпраці України на зовнішньополітичній арені

23.02.2017 16:11
Складено рейтинг співпраці України на зовнішньополітичній арені

Аналітичний центр "Українська призма" оприлюднив результати щорічного дослідження діяльності України у зовнішньополітичній сфері.

Рейтингування проводилося за 5 індикаторами – політична залученість, інституційна співпраця, стратегічне бачення співпраці, фактична діяльність та результати співпраці, датовані 2016 роком, оцінки коливалися від A (найвища) до D (найнижча).

Серед держав "Великої сімки" найвищу оцінку отримали США (A-), найнижчу – Франція (C+)

Також найвищий бал серед отриманих у підсумку (A-) має один з напрямків зовнішньої політики, а саме євроатлантична інтеграція. Серед інших міжнародних організацій цей бал отримала ООН; серед двосторонніх зв’язків за межами "великої сімки" лідером стала Туреччина з точно таким результатом.

Європейський напрямок має сумарну оцінку на один рівень нижче, B+, однак два напрямки євроінтеграції – політична та економічна співпраця – також має оцінку A-.

Серед регіональних політик України вкрай низьку оцінку (D+) отримали Латинська Америка та Центральна Азія; серед напрямків – кліматична політика, додає Європейська правда.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter