ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Працевлаштування в Україні: кого шукають роботодавці

23.02.2017 07:32
Працевлаштування в Україні: кого шукають роботодавці

Знайти роботу в Україні непросто. Зазвичай тенденція одна: молодих не беруть, бо не мають досвіду, а тих, що з досвідом, не беруть, бо застарі й не мають сил плідно працювати, пише газета "Експрес".
         
Тільки за даними Державної служби статистики України, кількість зареєстрованих безробітних становить 508,6 тисячі осіб. Більше половини з них -- жінки. Та експерти радять множити цю цифру принаймні на два...

А кого ж шукають роботодавці? Відкриваємо перший сайт з оголошеннями про роботу.  На одному з порталів нині відкриті аж 49 вакансій для швей! Не вчитуючись, телефоную за першим-ліпшим. Моя тітка, якій 47 років, власне, вміє шити. І не має зараз роботи. “На жаль, у нас є чіткі вікові обмеження. Ми беремо лише тих, кому до 45-ти, -- почула у відповідь. -- Досвід показав, що старші люди не справляються з обсягом роботи..." Схоже мені сказали ще тричі. Чули вік моєї тітки й наче сахались. Хоч як не переконувала, що вона чудово справляється з шиттям. Та й 47 -- хіба це старість? До слова, швеї пропонують роботу за 4000 -- 5000 гривень.

Читаю далі. "Офіціант, зарплата -- 3000 гривень за повний робочий день. Досвід роботи: від 1 року, обов’язки обговорюються при співбесіді”. Досвіду від року в мене немає. Тож телефонувати дарма. Наступне оголошення: шукають диспечера таксі. Підходять люди віком від 23 до 35 років, зарплата -- 3500 гривень за повний робочий день.

Найбільше пропозицій на порталах пошуку роботи для продавців та продавців-консультантів. Лише в одному місті потребують 368 таких фахівців. Дзвоню за одним із оголошень. Шукають продавця мобільних телефонів. Однією з умов є досвід роботи від 1 року. Проте мені повідомляють, що це зовсім не обов'язково. Головне -- пройти співбесіду. Як я зрозуміла потім, роботодавці часто завищують вимоги в оголошеннях.

"У роботодавців є декілька аргументів виставляти завищені вимоги до працівника. Приміром, для того, щоб потім легко знайти причину заплатити меншу зарплату, ніж обіцяли. Ніби працівник не відповідає всім вимогам, -- розповідає Лідія Ткаченко, науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птуха. -- Іноді самі роботодавці не зовсім чітко розуміють, яким вимогам людина має відповідати на тій чи іншій посаді. Ще одна вагома проблема на нашому ринку праці -- вікова дискримінація. Зазвичай є дві крайні категорії, які підпадають під дискримінацію за віком (ейджизм): люди до 25-ти, бо замало досвіду та компетенції, та люди за 40. На жаль, у нашій країні також дуже жорсткі стереотипи про те, що старші люди не можуть освоїти нові технології або не здатні засвоювати нові знання і завжди консервативні. Можуть також ставити обмеження для жінок, які створюють сім’ю, чи молодих мам".

Катерина БАРИЛО

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter