ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

200-метровою висотою Україна пробиватиме інформаційну завісу Кремля для Росії

20.02.2017 22:14
200-метровою висотою Україна пробиватиме інформаційну завісу Кремля для Росії

До кінця 2017-го року на Донбасі та Херсонщині мають з'явитися ще три телевежі. Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

Зокрема, вежу збудують в місті Покровськ Донецької області, в селі Бахмутівка Луганської області та в селищі Чаплинка Херсонській області.

За словами Туки, вежі будуються за кошти місцевих бюджетів, оскільки в держбюджет через дефіцит не вдалося закласти необхідну суму.

Як уточнив державний секретар Міністерства інформполітики Артем Біденко, одна вежа обійдеться приблизно у 12-17 мільйоні гривень.

Як інформує Українська правда, телевежу в Покровську збудують висотою у 200 метрів замість нинішньої вежі в 69 метрів. Завдяки збільшенню висоти, вдасться охопити телесигналом 852 тисячі осіб (нині це 573 тисяч) та радіосигналом  — 581 тисяч (нині 198 тисяч) .

Телевежу в Бахмутівці матиме 150 метрів замість чинної в 60 метрів. Кількість користувачів телесигналу збільшиться з 15 до 46 тисяч осіб, радіосигналу — з 42-х до 140 тисяч осіб.

Нинішня телевежа в Чаплинці має 92 метри, її піднімуть до 110 метрів. Кількість  користувачів телевізійного сигналу зросте з 35 тисяч до 37 тисяч, радіослухачів — з 22 до 44 тисяч користувачів.

Реагуючи на критику щодо повільних темпів відновлення українського мовлення на Донбасі та в окупованому Криму, Тука пояснив, що основний час забирає не будівництво, а тривалі погоджувальні процедури.

"Це складне обладнання і важкий будівельний об'єкт, треба робити величезну кількість розрахунків, узгоджень, погоджень і основну частина часу займає саме паперова робота",  — пояснив Тука.

Нагадаємо, 5-го грудня 2016-го року було офіційно відкрито відновлену телевежу на горі Карачун під Краматорськом висотою 186 метрів.

Також у грудні почали зводити 150-ти метрову вежу в селищі Чонгар в Херсонській області, яка подаватиме сигнал в окупований Крим. За словами Туки, станом на лютий 2017-го сама вежа уже змонтована, зараз триває процес налаштування обладнання.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter