ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Росія втрутилась у кампанію одного з кандидатів у президенти Франції

17.02.2017 19:37
Росія втрутилась у кампанію одного з кандидатів у президенти Франції

Міністр закордонних справ Жан-Марк Ейро в середу, 15 лютого, на засіданні Національних зборів заявив, що Франція "не дозволить жодного втручання" в майбутні президентські вибори, пише журналіст Мартін Унтерзінгер.

Франція "не дозволить жодного втручання в свій електоральний процес", запевнив міністр закордонних справ, "ні Росії, ні будь-якій іншій державі; це наша демократія, наш суверенітет, наша національна незалежність".

Ейро продовжив: "Треба ясно визначити межі для тих, хто спробує зазіхнути на цей принцип невтручання, і зробити це чітко, в тому числі обираючи заходи, коли це необхідно. Бо ніяка іноземна держава не може впливати на вибір французів, ніяка іноземна держава не може вибирати майбутнього президента Французької Республіки".

"Страх таких втручань у французьку президентську кампанію розпалюють недавні звинувачення Вашингтона на адресу Росії, - пише журналіст у Le Monde. - Німецька влада напередодні своїх виборів найближчої осені вказує пальцем на Москву в контексті багатьох інцидентів, зокрема хакерських атак на Бундестаг".

"Нарешті, в статті, опублікованій в понеділок у Le Monde, Рішар Ферран, генеральний секретар руху "Вперед!" стверджував, що Росія намагалася дестабілізувати кампанію Еммануеля Макрона, в тому числі шляхом кібератак. Ці звинувачення були розцінені російською адміністрацією президента як "абсурдні", - продовжує автор.

"Тим часом в резиденції президента повідомили, що за участю Франсуа Олланда під час засідання Ради з питань оборони, яке пройде 23 лютого, можуть бути розроблені заходи з інформаційного захисту електорального процесу. Деякі кроки в цьому напрямку були зроблені в останні місяці під егідою Національного агентства Франції з безпеки інформаційних систем (ANSSI)", - йдеться в статті. Ейро, зі свого боку, також оголосив про нові заходи, спрямовані на захист виборів, які мають бути обговорені на раді оборони.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter