ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Усупереч закону полiтична сила Президента майже рiк не має офiцiйного керiвника

17.02.2017 20:08
Усупереч закону полiтична сила Президента майже рiк не має офiцiйного керiвника

Ситуацiя у президентськiй полiтсилi склалася бiльш нiж дивна. Ще в травнi Вiталiй Кличко написав заяву про складення повноважень голови партiї, але його заяву досi не задовольнили. I замiни йому не знайшли. Сам же глава держави, за Конституцiєю, не може бути партiйним, пише газета Експрес.

Нагадаємо, вiдмовитись вiд посади офiцiйного керiвника партiї екс-боксера змусив новий Закон "Про держслужбу", який набув чинностi торiк. Заяву мер столицi написав, щоб не порушувати норму, яка забороняє поєднувати посаду голови адмiнiстрацiї i голови або члена полiтичної партiї. Зробив це нiбито вчасно -- через декiлька днiв пiсля набуття законом чинностi.

"Я написав заяву про складення повноважень голови "Солiдарностi", -- повiдомив тодi Вiталiй Кличко. -- Її має розглянути полiтрада. А далi, за процедурою, за статутом, це рiшення повинен ухвалити з'їзд, який як обирає голову партiї, так i погоджується зi складенням ним повноважень".

Одразу пiсля цього у БПП пообiцяли, що на найближчому з'їздi, а саме через два-три тижнi, оберуть нового голову. Вiдтодi минуло дев'ять мiсяцiв, але нового керiвника немає й досi. Цiкаво, що на офiцiйному сайтi БПП "Солiдарнiсть" Кличко значиться як голова полiтсили. Його прiзвище як керiвника вказано i в реєстрi партiй на сайтi Мiн'юсту.

Тож що все це означає? Ситуацiю з'ясовуємо у розмовi iз заступником голови депутатської фракцiї БПП Олексiєм Гончаренком та членом фракцiї (який, однак, не є членом партiї) Сергiєм Лещенком.

-- Як розумiти те, що Вiталiй Кличко, який написав заяву про складення повноважень голови партiї, досi ним значиться?

О. Гончаренко:

-- В офiцiйних документах Кличко значиться головою партiї, тому що з'їзд ще не задовольнив його заяву про складення повноважень i не обрав нового керiвника. На одному з найближчих з'їздiв ми розглянемо це питання.

С. Лещенко:

-- БПП "Солiдарнiсть" не є партiєю в європейському розумiннi. Це типова партiя лiдерського типу, побудована на прiзвищi. Порошенко фактично не має своєї партiї. БПП "Солiдарнiсть" -- це полiтичний альянс людей, якi, йдучи на вибори в єдиному списку, представляли зовсiм iншi цiнностi, зовсiм iншi полiтичнi угруповання чи партiї. Ви ж знаєте, що у БПП є вихiдцi з багатьох полiтсил, а не лише зi "Солiдарностi". БПП, як i "Народний фронт", був просто технологiчним проектом для короткострокових цiлей.

-- Чому досi не обрано нового голову? Хто тепер керує партiєю? 

О. Гончаренко:

-- У нас є полiтрада партiї, i саме вона здiйснює колективне керiвництво партiї. Насправдi не бачу нiякої проблеми в тому, що немає офiцiйного керiвника. Адже не заплановано жодних виборiв. Триває рутинна полiтична дiяльнiсть.

С. Лещенко:

-- Це вигадки. Нiяка полiтрада не керує партiєю. Партiєю в ручному режимi керують Порошенко i люди з його найближчого оточення. У БПП "Солiдарнiсть" немає будь-яких механiзмiв внутрiшнього стримування та полiтичної конкуренцiї. Голову ж не переобрано тому, що немає кого призначити. Лава запасних дуже коротка. Партiя Порошенка побудована за принципом бiзнес-корпорацiї, куди входять його бiзнес-партнери та пiдлеглi, прiзвища яких нiчого не скажуть громадi, але якi вiрою i правдою служитимуть своєму начальниковi-акцiонеру.

На наступних виборах доведеться робити ребрендинг партiї. Або ж буде нова партiя, новi лiдери, нова локшина на вуха виборцiв. Бренд БПП вiджив своє.

Наталiя ВАСЮНЕЦЬ

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter