Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

5 червня 1819 року народився Джон Кауч Адамс - британський математик і астроном, відомий тим, що першим відкрив Нептун.
5 червня 1977 року в продажі з'явився перший персональний комп'ютер Apple II.

Адміністрація президента засекретила дані про своїх відвідувачів

15.02.2017 16:26
Адміністрація президента засекретила дані про своїх відвідувачів

Адміністрація президента відмовила у наданні інформації щодо зустрічей президента України і голови АП з представниками бізнес-структур, суддями, прокурорами, народними депутатами за період з 15 грудня 2016 року по 14 січня 2017 року.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Зазначається, що відповідний запит журналісти програми "Схеми" подавали у рамках підготовки розслідування "Черга на Банкову".

В Адміністрації президента пояснили, що існує спеціальне спільне розпорядження голови АП і керівника Державного управління справами від 11 грудня 2015 року про порядок допуску до будинків Адміністрації президента (внесений до інструкції про охорону будинків АПУ), яким відомості про відвідувачів АП віднесені до інформації з обмеженим доступом.

 
Журналісти письмово попросили інформувати, на якій підставі дані про відвідувачів офісу президента віднесені до інформації з обмеженим доступом, та попросили надати текст цього розпорядження.

Адміністрація президента, в свою чергу, відмовилась надати цей документ, інформувавши, що він має гриф "Для службового користування".

Журналіст програми "Схеми" провів два тижні у новорічний період біля офісу президента, щоб подивитися, хто ходить на зустрічі до Петра Порошенка і його адміністрації.

З’ясувалося, до Адміністрацію президента відвідують люди, зокрема бізнесмени, із "сумнівною репутацією", а також державні діячі, які мали б бути незалежними від інших гілок влади – судді, прокурори, високопосадовці, у тому числі і з новостворених антикорупційних органів, очільники незалежних комісій, які оцінюють суддів й обирають держслужбовців на високі посади, зазначають журналісти.

Зазначається також, що журналісти програми вже кілька разів просили надати для ознайомлення журнал відвідувань, в якому реєструються візитери Адміністрації президента, але щоразу отримували відмову.

На останній своїй прес-конференції у січні 2016 року Порошенко заявив, що Адміністрація президента працює "абсолютно прозоро". З того часу президент не звітував перед ЗМІ.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter