ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Нардеп розповів, як Росія користується СНД для обходу санкцій

26.01.2017 13:42
Нардеп розповів, як Росія користується СНД для обходу санкцій

24 делегати готові відгукнутися на запрошення Парламентської асамблеї СНД відвідати форум щодо боротьби з тероризмом, який відбудеться в Санкт-Петербурзі в кінці березня. Про це заявив член постійної делегації України в ПАРЄ, народний депутат Олексій Гончаренко.

"На сьогодні туди записалося двадцять чотири людини. У принципі, це не так багато, враховуючи, що в Парламентську асамблею Ради Європи входять сотні депутатів. Там є проросійські агенти, які їх підтримують, переважно ліві. Є й інші люди, які, можливо, не до кінця розуміють, про що йде мова", - заявив Олексій Гончаренко.

Він також зазначив, що представники української делегації планують і далі піднімати питання візиту членів Асамблеї в Російську Федерацію, зазначає 112.ua.

"Сьогодні було засідання комітету, і сьогодні ми піднімали питання, що не можуть члени ПАРЄ їхати на запрошення російської сторони, яке закамуфльовано як запрошення СНД. Частина колег почула, частина -- ні, і все одно поїде. Але завтра це питання буде розглянуто на бюро", - зазначив парламентарій.

При цьому Олексій Гончаренко висловив надію, що члени делегації Асамблеї від України зможуть чинити такий же опір, як і в рамках політичного комітету.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter