ЦІКАВО

Якщо батьки часто "сидять" у смартфонах, то діти відчувають себе непотрібними.
Вікторія Бекгем та Міранда Керр називають цю олію одним із секретів своєї краси. І справді - вона допомагає у багатьох ситуаціях і годиться для різноманітних домашніх процедур.
Співачка виставила світлину з собакою і без макіяжу.
Шкіра навколо очей чутливіша й ніжніша у 3-5 разів, аніж усе обличчя. Тому саме на ній першими проявляються ознаки втоми, недоспаних ночей та старіння. Дерматолог Надін Помаред радить, як можна виправити ці недоліки.
Випікаються такі вафлі менше 1 хвилини у вафельниці, тому усі вітаміни збережуться!

ТЕХНОЛОГІЇ

Успiшний айтiшник Нiк Бiлогорський - про роботу у "Фейсбуцi" й "Майкрософтi", консультування з кiбербезпеки ФБР та плюси і мiнуси українських хакерiв
Американцi звуть його просто -- Нiк. Вiн народився в Українi (якщо точнiше -- у Харковi), закiнчив тут школу, а потiм виїхав iз матiр'ю за океан.
Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.

Україна потрапила до трійки країн із найнижчою вартістю проживання

26.01.2017 06:48
Україна потрапила до трійки країн із найнижчою вартістю проживання

Львів, Суми, Дніпро, Харків, Київ та Одеса опинилися в найнижчій частині таблиці рейтингу "Cost of Living Index 2017". Дешевше, ніж у нас, жити лише в Єгипті та Індії. Найдорожче життя в Гамільтоні, що на Бермудах, пише газета "Експрес". 

Експерти рейтингу зазначають, що життя в Україні на 66% дешевше, ніж у США, плата за житло нижча на 77%. Як свідчать наведені середні ціни, в Україні можна поїсти в кафе й за 100 гривень (в США -- за 12,36 долара, це 358 гривень). 
 
У нас літр молока обійдеться у 15 гривень (в США -- 0,89 долара або майже 26 гривень), хліб -- 8 гривень (2,55 долара за півкілограма або 74 гривні), десяток яєць -- 25 гривень (2,66 долара або 77 гривень), кілограм м'яса -- 91 гривню (11,61 долара або 337 гривень).
 
Квиток у нашому міському транспорті коштує в середньому 4 гривні (в США -- 2,25 долара). Винайняти квартиру в центрі міста можна за приблизно 7,6 тисячі гривень (1182 долари), а якщо далі від центру -- то за 4,6 тисячі гривень (905 доларів). Середня зарплата в нашій країні -- 5283 гривні на місяць (в США -- 2881 долар).
 
-- Які висновки можна зробити, порівнюючи дані рейтингу?
 
-- У нас країна низьких заробітків і низьких цін, -- підкреслює Людмила Черенько, завідувачка відділу рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ. -- Останніми роками дедалі більше уваги концентрується на тому, що заробітки в Україні низькі, як і раніше, а от ціни прирівнюються до більш багатих країн. І все ж рейтинг вказує на те, що середня вартість проживання всередині країни для середньостатистичної людини досить низька.
 
-- Чи це добре?
 
-- Якщо враховувати, що Україна -- це країна з низькими доходами, то низька вартість проживання -- єдиний вихід для населення, можливість вижити. 
 
-- Тобто економічно ми комфортно почуваємо себе лише в Індії та Єгипті?
 
-- Так і триватиме, доки в нас не буде докорінно підняте питання щодо стандартів оплати праці. Потрібно, щоб ми рівнялися хоча б на країни-сусіди в доларовому еквіваленті. Навіть на такі, які не можна назвати розвинутими -- Росію та Казахстан. А от за паритетом купівельної спроможності рівень життя у нас такий самий, як у них. 
 
Світлана ОЛІЙНИК

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter