ТЕХНОЛОГІЇ

Успiшний айтiшник Нiк Бiлогорський - про роботу у "Фейсбуцi" й "Майкрософтi", консультування з кiбербезпеки ФБР та плюси і мiнуси українських хакерiв
Американцi звуть його просто -- Нiк. Вiн народився в Українi (якщо точнiше -- у Харковi), закiнчив тут школу, а потiм виїхав iз матiр'ю за океан.
Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.

NASA показало фото космічного "ока"

25.01.2017 03:26
NASA показало фото космічного "ока"

На цьому знімку Тефія (Тетіс), один із великих супутників Сатурна, трохи схожий на очне яблуко, що дивиться в космічний простір.

Ця подібність створюється за рахунок найбільшого на цьому супутнику ударного кратера Одіссей, діаметр якого становить 445 км, пише rg.ru.

Як і будь-який інший природний супутник у Сонячній системі, Тефія випробував на собі безліч зіткнень із різними небесними тілами, що вплинуло на формування зовнішнього вигляду його поверхні.

Наслідками одного з таких ударів стало не тільки утворення кратера Одіссей, але і гірських височин Scheria Montes, що виникли в центрі цього кратера.

Знімок був зроблений космічним апаратом Кассіні з відстані близько 367 тисяч км від Тефії 10 листопада 2016 року. Масштаб зображення становить 2 км на піксель.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter