ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Президент ПАРЄ вирішив подарувати Крим Росії

23.01.2017 20:05
Президент ПАРЄ вирішив подарувати Крим Росії

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт, якого в понеділок обрали на новий річний термін, заявив про необхідність зняття всіх політичних санкцій з делегації РФ.

Про це він заявив під час спілкування з російськими та українськими журналістами. Аграмунт висловив жаль через рішення Росії не брати участь у роботі ПАРЄ. "Позиція РФ не змінилася – вони готові повернутися сюди в разі, якщо вони будуть повністю відновлені в правах, включаючи право голосувати та брати участь у роботі комітетів", - зазначив він.

"Я вважаю що росіяни мають бути тут, в асамблеї, з повноцінними правами. Але не я маю ухвалювати це рішення, це – рішення, яке має ухвалювати  асамблея", -- наголосив президент ПАРЄ, підкресливши, що говорить від себе особисто, оскільки не має повноважень асамблеї для таких заяв.

Аграмунт вважає, що триваюча анексія Криму не є підставою для збереження санкційних обмежень, акцентує Європейська правда.

"Я не можу одноосібно вирішити, чи повернеться Росія з повними правами, чи ні. Але моя позиція така: одна питання – засуджувати дії РФ в Україні, та ми вже засудили їх.

Але це не означає що ми маємо припиняти діалог. Рада Європи не стоятиме на обох ногах без співпраці з РФ", -- пояснив Аграмунт.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter