ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

"Львівелектротранс" посилив контроль у тролейбусах і трамваях

22.01.2017 10:51
"Львівелектротранс" посилив контроль у тролейбусах і трамваях

Тепер на пасажирів, які не хочуть купувати квиток, окрім інспекторів служби безпеки, полюватимуть інші працівники підприємства й навіть муніципали.

"У нас великі проблеми з платіжною системою в електротранспорті, люди не завжди оплачують проїзд. Як наслідок, підприємство зазнає значних збитків, - розповідає газеті "Експрес" Антон Лягушкін, речник ЛКП "Львівелектротранс". - Ті 15 інспекторів служби безпеки, які в нас є, фізично не встигають наглядати за усіма маршрутами, тому ми вирішили збільшити кількість контролерів. Долучаємо інших працівників підприємства, зокрема, начальників маршрутів та керівників депо, а також ведемо перемовини з муніципалами".

Відповідно до статті 135 Кодексу України про адміністративні правопорушення, безквитковий проїзд у міському транспорті карається штрафом, який нараховується у двадцятикратному розмірі від вартості проїзду. У львівському елетротранспорті він становить 40 гривень.

Юлія СКОРИК

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter