Новини

10:50
Наступний тренувальний збір підопічні Шевченка знову хочуть провести за кордоном, а не в Україні.

ЦІКАВО

Співачка поділилася у мережі милим фото маленької Ніни.
Кожнiй жiнцi хочеться виглядати привабливою та молодшою за свої роки. Як позбутися прикрих мішків під очима, що нас старять, знає косметолог Аліна ЛИНЕЦЬ.
Ця страва підходить і тим, хто постить, і тим, хто надає перевагу вегетаріанській їжі.
Пара пом'якшує роговий шар, вiдкриває пори, прискорює потовидiлення, що дозволяє видалити бруд, який проник особливо глибоко.
Китайські лікарі врятували пацієнтку, яка звернулася до них з гострим болем у шлунку.

ТЕХНОЛОГІЇ

Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.
На територiї мiста Тяньцзiнь (КНР) у 2017 роцi буде вiдкрито спецiалiзований науковий центр iз клонування тварин -- найбiльший у свiтi.

Головний борець із пропагандою Кремля викриває інформаційні таємниці Росії

29.12.2016 07:53
Головний борець із пропагандою Кремля викриває інформаційні таємниці Росії

Чех Якуб Янда, який очолює проект Kremlin Watch, виступає за контрзаходи влади ЄС проти російських кампаній із дезінформації.

Створений в Празі у 2005 році інститут "Європейські цінності" є незалежним аналітичним центром, що орієнтований на європейські цінності та ідеї атлантизму. Він фокусує дослідження на Східній Європі і дає поради чеському міністерству внутрішніх справ щодо створення "Центру боротьбі проти гібридної загрози".

З 25 дослідників інституту 10 працюють над стратегіями впливу Росії. Вони випускають електронний журнал Kremlin Watch, за який відповідає Якуб Янда, передає Інопреса.

Для чого ж потрібен Kremlin Watch"? "Ми займається контролем та аналізом методів кремлівської дезінформації. Існують десятки прикладів дезінформації, яку поширюють щотижня серед широкої публіки. Ми розробляємо контрзаходи, щоб обмежити її вплив. Ми займаємося лобіюванням, даємо поради урядам, ЄС і неурядовим організаціям", - пояснює Янда.

Проте як Росія намагається впливати на ці дебати? "Слід розрізняти дві речі. У міжнародному плані ми спостерігаємо постійні інформаційні атаки з боку Кремля. Більшість експертів сходяться на думці, що існує прямий зв'язок хакерських атак і в США, і в Німеччині з російською владою і їх довіреними особами, навіть якщо важко це довести.

З іншого боку ми бачимо, що Росія використовує місцевих зацікавлених осіб, ставлячи їх собі на службу: це російські меншини, всякі GONGO ("організовані державою недержавні організації"), ці фейковий НПО, створені урядами, релігійні структури, а також крайні праві політичні рухи ", - вважає Янда.

За словами експерта, президент Чехії Мілош Земан був обраний на президентських виборах за російської фінансової підтримки. "Це загальновідомо. Він все більш проявляє себе як критик європейської політики і ратує за зближення з Москвою, а також за скасування санкцій", - зауважив Янда.

Наступною ціллю Москви має стати Німеччина. "Ангела Меркель, - вважає Янда. - Це остання противниця, яка бореться за збереження в європейських санкцій. Можна очікувати того, що її інформаційні служби, а також служби її співробітників піддадуться атакам хакерів на тлі майбутніх німецьких виборів.

Росія буде прагнути допомогти партії AfD ("Альтернатива для Німеччини"), яка вступила в суперечність з політикою пані канцлер, зокрема, з питання імміграції. У Франції RussiaToday збирається відкрити телепрограму російською мовою під час президентської виборчої кампанії. Прямого втручання у виборчий процес не буде, це зайве . І хто б не переміг, чи Марін Ле Пен, чи Франсуа Фійон, Росія в будь-якому випадку виграє".

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter