ЦІКАВО

Співак буквально зізнався, що дуже любить... себе.
Лікар, велнес-коуч Сьюзан Біалі пропонує зосередитися на трьох базових принципах розумного харчування.
Зірка фільму "Пробудження" зібралася під вінець з відомим режисером.

ТЕХНОЛОГІЇ

Успiшний айтiшник Нiк Бiлогорський - про роботу у "Фейсбуцi" й "Майкрософтi", консультування з кiбербезпеки ФБР та плюси і мiнуси українських хакерiв
Американцi звуть його просто -- Нiк. Вiн народився в Українi (якщо точнiше -- у Харковi), закiнчив тут школу, а потiм виїхав iз матiр'ю за океан.
Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.

Балканські мігранти масово чкурнули з Німеччини на батьківщину

29.12.2016 00:23
Балканські мігранти масово чкурнули з Німеччини на батьківщину

Загалом 55 000 мігрантів покинули у 2016 році Німеччину і вирушили назад на батьківщину. Вони отримують від держави фінансову підтримку на повернення, декому з них вдається таким чином уникнути депортації, розповідає журналіст Бернд Кастнер.

За інформацією Німецького федерального відомства у справах мігрантів, більшість тих, хто вирішив повернутися на батьківщину, - це вихідці із Західних Балкан. У них майже немає шансів отримати дозвіл на тривале перебування в Німеччині, таким чином, вони грають на випередження -- добровільно їдуть до того, як їх могли б примусово вигнати з країни.

Крім того, мігранти, які покинули Німеччину добровільно, не будуть покарані забороною на повторний в'їзд в країну строком на кілька років. Влада, зі свого боку, скорочує витрати на депортацію. "Натомість той, хто повторно в'їжджає на територію Німеччини, як правило, має повернути кошти, виділені йому на повернення додому", -- розповідає Sueddeutsche Zeitung.

Більшу частину тих, хто повернувся на батьківщину, становлять албанці -- за 2016 рік їх кількість досягла 15 000. За ними -- серби (5 тис. осіб), потім вихідці з Іраку і Косово. "Зросла кількість мігрантів, які повертаються в Афганістан, Іран і Ірак", - констатує Кастнер.

Федеральний уряд має намір стимулювати добровільний виїзд мігрантів на батьківщину: з лютого наступного року міністерство внутрішніх справ запланувало впровадження програми, яка стане доповненням до стандартної процедури фінансування. Що раніше мігрант вирішує повернутися на батьківщину, то більшою буде сума. Наприклад, якщо повернутися на батьківщину, отримавши відмову в статусі біженця, і якщо це сім'я, що складається з 5 осіб, вона додатково може розраховувати на суму в 4200 євро".

Крім того, уряд планує запустити і програму допомоги в реінтеграції мігрантів на батьківщині. "Для початку відомства планують зосередитися на мігрантах з Марокко, Тунісу, Нігерії, Косово, Сербії та Албанії. Стимуляція добровільного від'їзду на батьківщину повинна буде доповнити вже існуючі програми, на які в найближчі три роки зарезервовано 150 млн євро".

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter