Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

З українських водіїв збиратимуть кошти до нового фонду

14.10.2016 20:19
З українських водіїв збиратимуть кошти до нового фонду

Парламентарі проголосували за створення Дорожнього фонду, де будуть акумулюватися кошти на будівництво і ремонт доріг, передає Avtoblog.

Дорожній фонд передбачається формувати з декількох джерел: акцизів на нафтопродукти і транспортні засоби; ввізного мита на імпортні нафтопродукти, транспортні засоби та шини; плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні; доходів від платних доріг (а точніше, концесійних платежів за передачу автомобільних доріг); кредитів банків, іноземних держав і міжнародних фінансових організацій на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг.

У свою чергу, накопичені кошти передбачається витрачати на: будівництво та реконструкцію автомобільних доріг загального користування; належне утримання та своєчасний ремонт автомобільних доріг загального користування та поліпшення їх технічного стану; ремонт і реконструкцію існуючих мостів і шляхопроводів; забезпечення безпеки та поліпшення організації дорожнього руху (дорожні знаки, освітлення тощо); покращення дорожньої інфраструктури та доведення її рівня до європейських стандартів.

У міністерстві інфраструктури вважають, що створення Дорожнього фонду дозволить побудувати якісні дороги до 2020 року. Згідно з проектом, в 2017-2018 роках фонд акумулюватиме 75% акцизів і мит, з 2019 року — 100%.

Передбачається, що 62% коштів з Фонду розподілятимуться на дороги державного значення, 35% — на субвенцію місцевій владі на ремонт доріг місцевого значення, а 3% підуть на підвищення безпеки руху.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter