ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Ким є таємничі власники більш як половини пунктів обміну валют в Україні

15.07.2016 10:22
Ким є таємничі власники більш як половини пунктів обміну валют в Україні

ТОВ "Фінансова компанія "Абсолют фінанс" володіє половиною позабанкових пунктів обміну валют в Україні – їй належить 1223 "обмінники".

Засновниками ТОВ "Фінанансова компанія "Абсолют фінанс" є Григорій Пронько, Ілона Бродовська та її мати – Оксана Бродовська, вчителька економіки та географії в київській школі №304, вона є власницею найбільшої частки в статутному фонді фірми.

Оксана Бродовська багато років була помічником народного депутата Руслана Лук’янчука. Помічником цього ж депутата був і її чоловік – Валентин Бродовський, який до 2012 року також був співзасновником ФК "Абсолют фінанс".

Своєю чергою, Руслан Лук’янчук в 2002-2005 був помічником народного депутата від БЮТ Олександра Турчинова, який зараз займає посаду секретаря Ради національної безпеки та оборони.

Дружина Лук’янчука Мирослава є бізнес-партнеркою матері Турчинова Валентини, його дружини Ганни Турчинової та тещі секретаря РНБОУ Тамари Белиби по ТОВ «Інститут економіки і права».

Колишня помічниця нардепа Лук’янчука Алла Козак (можливо, сестра дружини нардепа Мирослави Лук’янчук) є співзасновницею ТОВ «МЦ-офіс» разом з литовським ЗАТ «Економікос Інститутас», кінцевим бенефіціаром якого у ЄДРЮО вказано тещу Турчинова.

Своєю чергою «Ekonomikos Institutas» Тамари Белиби володіє ще однією литовською фірмою «IT Fort», яка причетна до будівництва у Каунасі одного з найбільших дата-центрів у Східній Європі, повідомляє Наші гроші.

Також відомо, що сестра дружини Олександра Турчинова Раїса Вишневська володіє маєтком у селі Лісники поряд з будинком Оксани Чеботар, доньки Сергія Чеботаря, колишнього заступника міністра МВС Арсена Авакова.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter