ЦІКАВО

Якщо батьки часто "сидять" у смартфонах, то діти відчувають себе непотрібними.
Вікторія Бекгем та Міранда Керр називають цю олію одним із секретів своєї краси. І справді - вона допомагає у багатьох ситуаціях і годиться для різноманітних домашніх процедур.
Співачка виставила світлину з собакою і без макіяжу.
Шкіра навколо очей чутливіша й ніжніша у 3-5 разів, аніж усе обличчя. Тому саме на ній першими проявляються ознаки втоми, недоспаних ночей та старіння. Дерматолог Надін Помаред радить, як можна виправити ці недоліки.
Випікаються такі вафлі менше 1 хвилини у вафельниці, тому усі вітаміни збережуться!

ТЕХНОЛОГІЇ

Успiшний айтiшник Нiк Бiлогорський - про роботу у "Фейсбуцi" й "Майкрософтi", консультування з кiбербезпеки ФБР та плюси і мiнуси українських хакерiв
Американцi звуть його просто -- Нiк. Вiн народився в Українi (якщо точнiше -- у Харковi), закiнчив тут школу, а потiм виїхав iз матiр'ю за океан.
Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.

За роки незалежностi українцiв поменшало на понад 9 мiльйонiв

02.02.2016 07:47

42 мiльйони 852 тисячi - стiльки осiб сьогоднi живе в Українi. Тодi як лише 25 рокiв тому нас було понад 52 мiльйони! Причина зменшення населення - щорiчне зниження народжуваностi, пише газета "Експрес".
    
-- За останнiй рiк в Українi померли 544 015 осiб, а народилося лише 378 226. Цi цифри - дуже промовистi, адже показують, що в нас природний "прирiст" зi знаком мiнус, -- каже Iрина Курило, завiдувач вiддiлу дослiджень демографiчних процесiв i демографiчної полiтики Iнституту демографiї та соцiальної полiтики. - Основна причина, чому українцi не стають батьками, - бiднiсть. Через погiршення економiчної ситуацiї щораз бiльше молодих людей вiдкладають народження дiтей до кращих часiв.

-- Україну називають "країною зi старим обличчям". Чому?

-- У нас вiдбувається старiння населення. Згiдно з мiжнародними критерiями, населення старе, якщо жителiв у вiцi вiд 65 рокiв бiльш нiж 7 вiдсоткiв. В Українi така вiкова група становить 14 вiдсоткiв. Тобто, кожному сьомому жителю в нас - за 65 рокiв.
                      
-- А кого серед українцiв бiльше -- чоловiкiв чи жiнок?

-- Жiнки переважають. Їх - 53,7 вiдсотка. I живуть вони в середньому на 10 рокiв довше, нiж чоловiки.

Юлiя ЛОЗИНСЬКА, газета "Експрес"

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter