Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

5 червня 1819 року народився Джон Кауч Адамс - британський математик і астроном, відомий тим, що першим відкрив Нептун.
5 червня 1977 року в продажі з'явився перший персональний комп'ютер Apple II.

Качаємо з інтернету і совість чиста: Україна більш не головний пірат

06.05.2015 07:04
Качаємо з інтернету і совість чиста: Україна більш не головний пірат

США відзначає зниження рівня порушень прав інтелектуальної власності в Україні за результатами щорічного дослідження Special 301, проведеного в період з травня 2014 по травень 2015 року. Про це повідомила голова Державної служби інтелектуальної власності Алла Жаринова.

"Нам дуже приємно усвідомлювати, що Україна поступово відходить від статусу" пірата №1 "у світі", - заявила Жаринова.

Також Жаринова повідомила, що з листопада 2014 Держслужба інтелектуальної власності провела аудит програмного забезпечення в органах влади, розробила законопроект про захист авторського права в Інтернеті і законопроект про колективне управління майновими правами суб'єктів авторського права.

Крім того, констатує Інсайдер, Держслужба має намір створити координаційну раду, до якої увійдуть представники всіх міністерств і відомств, що дозволить приймати скоординовані рішення з питань ефективної роботи системи захисту права інтелектуальної власності в Україні.

Звіт Special 301 щорічно готується Офісом торговельного представника США (USTR) для визначення країн, які не забезпечують адекватний і ефективний захист прав інтелектуальної власності або справедливого та рівного доступу до ринків США осіб, які покладаються на права інтелектуальної власності.

30 квітня 2015 Офіс торгового представника США змінив статус України з "країни пріоритетного спостереження", отриманого в 2013 році, до статусу "іноземного порушника".

У 2014 році Міністерство закордонних справ заявило, що США не включили Україну в список основних порушників прав інтелектуальної власності.

Таке рішення стало компромісом з боку США вважаючи на політичну ситуацію в Україні, а також бажанням підтвердити підтримку новому уряду України щодо вдосконалення захисту інтелектуальної власності в країні.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter