Новини

10:50
Наступний тренувальний збір підопічні Шевченка знову хочуть провести за кордоном, а не в Україні.

ЦІКАВО

Співачка поділилася у мережі милим фото маленької Ніни.
Кожнiй жiнцi хочеться виглядати привабливою та молодшою за свої роки. Як позбутися прикрих мішків під очима, що нас старять, знає косметолог Аліна ЛИНЕЦЬ.
Ця страва підходить і тим, хто постить, і тим, хто надає перевагу вегетаріанській їжі.
Пара пом'якшує роговий шар, вiдкриває пори, прискорює потовидiлення, що дозволяє видалити бруд, який проник особливо глибоко.
Китайські лікарі врятували пацієнтку, яка звернулася до них з гострим болем у шлунку.

ТЕХНОЛОГІЇ

Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.
На територiї мiста Тяньцзiнь (КНР) у 2017 роцi буде вiдкрито спецiалiзований науковий центр iз клонування тварин -- найбiльший у свiтi.

Качаємо з інтернету і совість чиста: Україна більш не головний пірат

06.05.2015 07:04
Качаємо з інтернету і совість чиста: Україна більш не головний пірат

США відзначає зниження рівня порушень прав інтелектуальної власності в Україні за результатами щорічного дослідження Special 301, проведеного в період з травня 2014 по травень 2015 року. Про це повідомила голова Державної служби інтелектуальної власності Алла Жаринова.

"Нам дуже приємно усвідомлювати, що Україна поступово відходить від статусу" пірата №1 "у світі", - заявила Жаринова.

Також Жаринова повідомила, що з листопада 2014 Держслужба інтелектуальної власності провела аудит програмного забезпечення в органах влади, розробила законопроект про захист авторського права в Інтернеті і законопроект про колективне управління майновими правами суб'єктів авторського права.

Крім того, констатує Інсайдер, Держслужба має намір створити координаційну раду, до якої увійдуть представники всіх міністерств і відомств, що дозволить приймати скоординовані рішення з питань ефективної роботи системи захисту права інтелектуальної власності в Україні.

Звіт Special 301 щорічно готується Офісом торговельного представника США (USTR) для визначення країн, які не забезпечують адекватний і ефективний захист прав інтелектуальної власності або справедливого та рівного доступу до ринків США осіб, які покладаються на права інтелектуальної власності.

30 квітня 2015 Офіс торгового представника США змінив статус України з "країни пріоритетного спостереження", отриманого в 2013 році, до статусу "іноземного порушника".

У 2014 році Міністерство закордонних справ заявило, що США не включили Україну в список основних порушників прав інтелектуальної власності.

Таке рішення стало компромісом з боку США вважаючи на політичну ситуацію в Україні, а також бажанням підтвердити підтримку новому уряду України щодо вдосконалення захисту інтелектуальної власності в країні.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter