ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Як перезимувати без російського газу - поради експерта

24.09.2014 12:14
Як перезимувати без російського газу - поради експерта

Якщо Україна скоротить споживання газу на 20%, а реверсні потоки блакитного палива зі Словаччини, у свою чергу, будуть запущені на 50% від повної потужності, то Україна має непогані шанси пережити найближчу зиму без споживання російського газу. Такі висновки дослідження Німецької консультативної групи у ході брифінгу представив експерт з питань нафтогазового сектору і електроенергетики даної групи Георг Захманн, передає кореспондент УНН.

Він зазначив, що існує дві основні умови для гарантування адекватних обсягів постачання газу в Україні.

"Потреби в російському газі не буде, якщо реверс зі Словаччини буде запущений на 50% від повної потужності, а попит на газ знизиться на 20%", - зауважив експерт.

Він додав, що при використанні реверсу з Угорщини та Польщі на повну потужність, дотримання вищезазначених умов гарантуватиме, що постачання газу до України здійснюватиметься на достатньому рівні і забезпечить стабільний транзит російського газу до Європи.

"Якщо одна із цих умов не буде дотримана, то запас газу в українських сховищах може скоротитися нижче критичного рівня на початку 2015 року", - додав він.

Екперт також підкреслив, якщо Україна не зможе забезпечити себе достатньою кількістю реверсного газу та в достатніх обсягах скоротити його споживання, то може виникнути необхідність імпортувати 100 млн кубометрів газу на добу, починаючи щонайпізніше з другої половини січня 2015 року.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter