Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

Як перезимувати без російського газу - поради експерта

24.09.2014 12:14
Як перезимувати без російського газу - поради експерта

Якщо Україна скоротить споживання газу на 20%, а реверсні потоки блакитного палива зі Словаччини, у свою чергу, будуть запущені на 50% від повної потужності, то Україна має непогані шанси пережити найближчу зиму без споживання російського газу. Такі висновки дослідження Німецької консультативної групи у ході брифінгу представив експерт з питань нафтогазового сектору і електроенергетики даної групи Георг Захманн, передає кореспондент УНН.

Він зазначив, що існує дві основні умови для гарантування адекватних обсягів постачання газу в Україні.

"Потреби в російському газі не буде, якщо реверс зі Словаччини буде запущений на 50% від повної потужності, а попит на газ знизиться на 20%", - зауважив експерт.

Він додав, що при використанні реверсу з Угорщини та Польщі на повну потужність, дотримання вищезазначених умов гарантуватиме, що постачання газу до України здійснюватиметься на достатньому рівні і забезпечить стабільний транзит російського газу до Європи.

"Якщо одна із цих умов не буде дотримана, то запас газу в українських сховищах може скоротитися нижче критичного рівня на початку 2015 року", - додав він.

Екперт також підкреслив, якщо Україна не зможе забезпечити себе достатньою кількістю реверсного газу та в достатніх обсягах скоротити його споживання, то може виникнути необхідність імпортувати 100 млн кубометрів газу на добу, починаючи щонайпізніше з другої половини січня 2015 року.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter