ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Уряд Азарова винен у непідписанні асоціації з ЄС, визнав Янукович

03.12.2013 06:07

Президент України Віктор Янукович прокоментував ситуацію з непідписанням у Вільнюсі Угоди про асоціацію і зазначив, що серед винних у тому є і нині діючий уряд. Про це він сказав в інтерв’ю журналістам українських телеканалів, передає УНН.“Хто в цьому винний? У тому числі й нині діючий уряд. Але нині діючий уряд не мовчить, вони кажуть про це голосно”, — зазначив Віктор Янукович, додавши, що про ризики для економіки України в разі підписання угоди з ЄС застерігали також в Академії наук. “Мова іде про умови, в яких ми опинимося після підписання цієї Угоди, і якщо це нас задовольняє — я за це, я цього дуже хочу. Якщо не задовольняє — я зобов’язаний робити все, щоб ми захистили наші власні інтереси”, — підкреслив Глава держави. “Що це за угода, коли нас беруть і „нахиляють“? Я, наприклад, вважаю, що ми не повинні піддаватись, ми повинні захищати свої власні інтереси”, — сказав Віктор Янукович.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter