Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Газеті "Експрес" – 25 років. Я і ти. Ми разом створили НАС

19.10.2017 10:50
Газеті "Експрес" – 25 років. Я і ти. Ми разом створили НАС
...Пальці тремтливо вистукують слова на клавіатурі. Речення сполоханими пташенятами збиваються докупи, щоби полетіти. Народилася газета. Її їм'я "Експрес". І сьогодні її день народження 25!
 
Як малу дитину викупують у молоці й любистку, виколихують і викохують, так виколихували й викохували "Експрес" і ми з тобою. Я з того боку, де слова збиваються у журавлиний ключ, а з другого ти, читачу, що той ключ впустив у свою оселю. Без тебе немає мого ключа.
 
Перші кроки, перші слова... Тоді, коли "Експрес", наче мале дитя, спинався на ноги, були тяжкі 90-ті. Був хліб на купони і торба в клітинку, яку українцям подарував Президент Кравчук. Але як тішиться батько з матір'ю своїй дитині, так і ми з тобою раділи першим здобуткам уже сьогодні улюбленої газети мільйонів людей.
 
Президенти змінювалися. Кожен тягнув своє і собі. Ми з тобою пережили все. І купони, і торби в клітинку. Швидко, якось так ураз газета стала дорослою. Слова забриніли, як сталь. Полинули чисто, як вільний птах у небо.
 
Ти казав: "Експрес", а ми знали не має права на мовчання. Оте байдуже, німе мовчання, що робить з людини покірного раба. І ми йшли разом: я і ти. Йшли, перемагаючи в собі раба.
 
Цей рух він безупинний. Бо це шлях весни, вічної і юної, де білий цвіт несе погибель фальші, злодійствам і політиканству.
 
У нас стріляли. І в тебе стріляли. Але ми знаємо: правда, справедливість, гідність за це завжди варто боротися. Ми з тобою тверді горішки: на одній барикаді були, є і будемо.
 
Дякую тобі, друже-читачу, за серце гаряче і чисту душу. Дякую за те, що ти є. Низький уклін вам, люди.
 
З днем народження, бо він у нас спільний!
 
З повагою, газета Експрес

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter