ЦІКАВО

Двоє хлопців уже кілька років закохані у мене. А я ніяк не можу вибрати, із ким бути
Актор зробив собі вазектомію навпаки.
Коли бабуся розповідала мені про своє життя, я затикала вуха плеєром. Я не хотіла залишатися у країні її страждань. Я мріяла про Америку...
Співачка здивувала мережу оригінальним вмінням.
Дівчина, яка дивом вижила після кулі снайпера на Майдані, розповіла, як змінилося її життя після важкого поранення

ТЕХНОЛОГІЇ

Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.
На територiї мiста Тяньцзiнь (КНР) у 2017 роцi буде вiдкрито спецiалiзований науковий центр iз клонування тварин -- найбiльший у свiтi.

Російський бізнес Порошенка у цифрах

06.02.2016 18:00
Російський бізнес Порошенка у цифрах
На адресу Президента пролунали нові документально підтверджені звинувачення

Про те, що компанії Порошенка, незважаючи ні на що, активно ведуть бізнес з Російською Федерацією, говорять уже доволі давно. Однак лише нещодавно з'явилася офіційна інформація, яка це підтверджує,  а також дає змогу скласти уявлення про обсяги такої торгівлі.

Її надав  голова Державної фіскальної служби Роман Насіров у відповідь на депутатське звернення народного депутата, заступника голови парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталія Купрія. Про це повідомив сам депутат. Газета "Експрес" вирішила розпитати докладніше про те, що йому вдалося з'ясувати.

-- Яких саме підприємств стосувався ваш запит?

-- Тих, які, за моєю інформацією, входять в орбіту Порошенка. До них відносять ПАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм Ессетс Кепітал", ТОВ "Центрально-Європейська кондитерська компанія", ДП "Кондитерська корпорація "Рошен", ПАТ "Київська кондитерська фабрика "Рошен", а також фабрики “Рошен” у Вінниці, Маріуполі та Кременчуці.

Список доповнюють суднобудівельний "Завод "Ленінська кузня", ТОВ "Укрпромінвест-Агро", ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс",ТОВ "Пісківський завод скловиробів" та ще кілька фірм. Разом вийшло 22. Так-так, бізнесу в глави нашої держави чимало.

-- І на які ж суми ці підприємства експортують до Росії продукцію?

-- У період лише від 16 вересня до 30 листопада року, що минув, ці підприємства поставили до РФ продукції на 3 мільйони 834 тисячі доларів. Отож, я підрахував, що в середньому впродовж року Порошенко забезпечує сусідню державу товарами на суму близько 30 мільйонів доларів. І це тоді, коли наші дипломати намагаються переконати країни Європейського Союзу та США продовжити санкції щодо Росії. Вважаю, що така торгівля аморальна!

До речі, відшкодування ПДВ експортний бізнес, асоційований з Порошенком, отримує, на відміну від багатьох інших, майже вчасно. Так, за згаданими підприємствами сума заявленого відшкодування ПДВ становила від 16 вересня до
кінця року 230 мільйонів гривень, а отримали вони 216 мільйонів гривень
(мається на увазі відшкодування ПДВ від усієї суми експорту, а не лише експорту до РФ). Враховуючи певну затримку в платежах, виходить, що ці підприємства можуть розраховувати на практично 100%!

-- Чому, на вашу думку, жорстка критика на адресу Порошенка через бізнес на території країни-агресора не спонукала його згорнути цей сумнівний бізнес?

-- Порошенко не лише активно торгує з Росією. У цій країні не припиняє роботу липецька фабрика “Рошену”, яка створює росіянам робочі місця та сплачує податки до бюджету Російській Федерації, з якого потім виділяють кошти, у тому числі, й на протистояння з Україною.

Однак ані жорстка критика, зокрема міжнародних експертів, ані здоровий глузд досі не спонукали главу держави згорнути бізнес з агресором. Думаю, причина в тому, що Порошенко так і не зміг стати повноцінним Президентом країни, він і далі пріоритетно займається підприємницькою діяльністю.

-- Але ж ці питання заробітків з Росією серйозно знижують рівень суспільної підтримки Порошенка!

-- У мене складається враження, що на цьому етапі він уже не дуже дбає про свій рейтинг. Маючи підконтрольного генерального прокурора, Петро Олексійович може через коліно переламати будь-якого опонента.

Ірина КОВАЛЕНКО, газета "Експрес
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter