Спецтеми

За дві доби до рокового пострілу у центрі російської столиці українська газета «Експрес» опублікувала інтерв’ю з Борисом Нємцовим, у якому він гостро розкритикував Президента Росії Володимира Путіна та здійснюваний ним політичний курс. Розмова записувалась напередодні запланованого російсьkою опозицією антикризового маршу «Весна», отож, перше запитання журналіста стосувалося саме цього заходу.
— Чи сформований уже перелік вимог акції? — розпитуємо Бориса Нємцова.— Звичайно!
Керівник партії "Самопоміч" - про причини відсутності у країні змін на краще, кримінал у владі та справжні плани українських олігархів
Андрій Садовий - один із небагатьох політиків, який має певні підстави називатися "новим".
• Президент України теж брав участь у схемі продажу олігархові Курченку бізнесу Ложкіна - з використанням офшорної компанії, щоб не платити податків в Україні • Майнова декларація Президента дивним чином не містить згадки про доходи, отримані за кордоном, та корпоративні права контрольованої ним офшорної компанії -- на Британських Віргінських островах! • Новий генпрокурор має тепер усі підстави поставити Президентові Порошенку ряд неприємних запитань
Стежачи цими днями, як працює без перерви на сон Президент Порошенко, хочеться йому аплодувати.
В армійських центрах нових солдатів тренують майже цілодобово
Тут кожна хвилина особливо цінна. І навчання замість планових десять іноді тривають і 12, і 14 годин. Інструктори пояснюють - бійці самі просять, і ніхто їм не відмовляє.
Чого вони йшли вперед, спитаєте? Чи ж не знали, що снайпер стрiляє?
20.02. Це день великої i чистої жертви. День, коли ми втрачали. День людей, що заплатили своїм життям за те, щоб ми жили по-iншому.
83-річний Герой України й академік - про санкції проти Росії, дипломатичну мовчанку ОБСЄ та уроки історії
Він не любить давати інтерв'ю. І якщо робить це, то доcить рідко. Та все ж мені вдалося вмовити Івана Дзюбу.
За спробою втечі псевдолікаря Доктора Пі проглядається прямий інтерес екс-міністра освіти Дмитра Табачника
Високооплачувані адвокати горезвісного псевдолікаря-зарізяки роблять останні відчайдушні спроби щось змінити у його долі.
Екс-президент Польщі - про найгірший сценарій розвитку подій і першочергові кроки
Він уже давно став напівлегендою. Екс-президент Польщі, лауреат Нобелівської премії, один із найавторитетніших політиків Східної Європи.
У розпалі кровопролитної війни та на тлі провалу будь-яких реформ керівник президентської партії влаштував собі та дружині відпочинок на екзотичному острові
...Спочатку я думав, що ця інформація, яку знайшов у соціальний мережах, - неправда.
Депутати-комбати пропонують, щоб громадяни, котрi не хочуть воювати, офiцiйно платили державi кiлька тисяч доларiв
Сьогоднi чимало чоловiкiв переконанi, що користi вiд них в АТО буде мало, або просто паралiзованi страхом i, нiде правди дiти, вигадують способи уникнення мобiлiзацiї до вiйська.

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Експрес Медіа Принт"