Новини

Спецтеми

Довкола нового припинення вогню на Донбасі, яке оголосив Петро Порошенко, в українському суспільстві розгортаються серйозні дискусії.
Для чого Україні так званий режим припинення вогню, якщо терористи його насправді не дотримуються? У чому сенс цих дипломатичних маневрів?
В Українi вiдновлено призовну кампанiю на строкову службу до Збройних сил
Уже восени -- новий призов. Хто пiде до армiї? Як i де проходитиме служба? Чи буде керiвництво Мiноборони вiдправляти їх на схiд України, у зону бойових дiй?
Відновлена після революції схема відмивання грошей із державної скарбниці діє під негласним контролем депутатів партії "Удар".
Грім ударив. Підозра, що нові кадри на державних підприємствах далі грабують країну, знаходить підтвердження.
"Яку б угоду про мир завтра не пiдписала Росiя, вiрити їй не можна!" - переконаний письменник
Його називають "останнiм iз могiкан" української лiтератури. Авторовi популярних iсторичних романiв, що виходили свого часу мiльйонними тиражами, вже 85!
Для тисяч солдатів слова державного гiмну "душу й тiло ми положим за нашу свободу" стали рубежем складного морального вибору
Останнi кiлька днiв виявилися вкрай драматичними. Мусимо визнати - наша армія зазнала нищiвних поразок на багатьох фронтах.Хто винен у цьому?
Вибори мають дати ключову відповідь: або країна оновлюється, або ж іде до нової революції з непрогнозованим фіналом
Порошенко умікнув лічильник зі зворотним відліком: парламент розпущено, країна йде на нові парламентські вибори.
Податкiвцi нахабно лобiюють законопроект, який дозволяє пiдприємцям-контрабандистам дешево вiдкупитися.
Вiзит канцлера Нiмеччини Ангели Меркель до України цими вихiдними неабияк розчарував усiх, хто вiрив, що ця країна допоможе нам у надскладнiй ситуацiї.
Мер Львова -- про олігархічну контрреволюцiю та прогноз щодо фіналу війни
Андрій Садовий повільно, але впевнено набирає політичної ваги в країні.
Миколу Міхновського, котрий понад століття тому чи не вперше письмово обгрунтував ідею незалежної держави для українців, сучасники називали "фантастом" і "авантюристом"
Зате прихильники сто літ тому назвали його "Апостолом України". Утім навіть сьогодні, коли Україна вже 23 роки незалежна, мало хто знає, хто такий Микола Міхновський.

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Експрес Медіа Принт"