Спецтеми

Разом із цим містом Україна може втратити лівий фланг фронту, стратегічно важливі оборонні та промислові підприємства
Ситуація у Харкові дуже складна. Це констатує СБУ. Рада нацбезпеки та оборони оголосила найвищий рівень терористичної загрози в місті.
Люди втрачають усяку довіру до слів чиновників, відповідальних за національну валюту
"Мені шкода тих, хто тратить гроші, купуючи долар по 12". Так сказала декілька місяців тому голова Національного банку. Через кілька днів гривня різко обвалилася.
За дві доби до рокового пострілу у центрі російської столиці українська газета «Експрес» опублікувала інтерв’ю з Борисом Нємцовим, у якому він гостро розкритикував Президента Росії Володимира Путіна та здійснюваний ним політичний курс. Розмова записувалась напередодні запланованого російсьkою опозицією антикризового маршу «Весна», отож, перше запитання журналіста стосувалося саме цього заходу.
— Чи сформований уже перелік вимог акції? — розпитуємо Бориса Нємцова.— Звичайно!
Керівник партії "Самопоміч" - про причини відсутності у країні змін на краще, кримінал у владі та справжні плани українських олігархів
Андрій Садовий - один із небагатьох політиків, який має певні підстави називатися "новим".
• Президент України теж брав участь у схемі продажу олігархові Курченку бізнесу Ложкіна - з використанням офшорної компанії, щоб не платити податків в Україні • Майнова декларація Президента дивним чином не містить згадки про доходи, отримані за кордоном, та корпоративні права контрольованої ним офшорної компанії -- на Британських Віргінських островах! • Новий генпрокурор має тепер усі підстави поставити Президентові Порошенку ряд неприємних запитань
Стежачи цими днями, як працює без перерви на сон Президент Порошенко, хочеться йому аплодувати.
В армійських центрах нових солдатів тренують майже цілодобово
Тут кожна хвилина особливо цінна. І навчання замість планових десять іноді тривають і 12, і 14 годин. Інструктори пояснюють - бійці самі просять, і ніхто їм не відмовляє.
Чого вони йшли вперед, спитаєте? Чи ж не знали, що снайпер стрiляє?
20.02. Це день великої i чистої жертви. День, коли ми втрачали. День людей, що заплатили своїм життям за те, щоб ми жили по-iншому.
83-річний Герой України й академік - про санкції проти Росії, дипломатичну мовчанку ОБСЄ та уроки історії
Він не любить давати інтерв'ю. І якщо робить це, то доcить рідко. Та все ж мені вдалося вмовити Івана Дзюбу.
За спробою втечі псевдолікаря Доктора Пі проглядається прямий інтерес екс-міністра освіти Дмитра Табачника
Високооплачувані адвокати горезвісного псевдолікаря-зарізяки роблять останні відчайдушні спроби щось змінити у його долі.
Екс-президент Польщі - про найгірший сценарій розвитку подій і першочергові кроки
Він уже давно став напівлегендою. Екс-президент Польщі, лауреат Нобелівської премії, один із найавторитетніших політиків Східної Європи.

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Експрес Медіа Принт"