Спецтеми

Президент України спробував пояснити, чому воювати далі, на його думку, немає сенсу
"Нам ніхто не дасть виграти цю війну" - ось провідна думка з майже двогодинного інтерв'ю Петра Порошенка.
Екс-міністр оборони України несподівано зробив гучну заяву
Сталося це на зустрічі з виборцями в Івано-Франківську. Зал принишк, такого не чекав ніхто. А Гриценко, добравши смаку, додав: "Мінімум сім років тюрми".
Норми користування житлово-комунальними послугами переглянули лише для тих, хто претендує на субсидiї та пiльги
Уряд видав "цiкаву" постанову №409, яка набуде чинностi 1 жовтня. У документi переглянуто соцiальнi норми користування житлово-комунальними послугами.
Уряд визначив порядок набуття статусу учасника бойових дiй у зонi АТО
Це питання неабияк хвилювало тих, хто пізнав жахіття невизнаної вiйни, чи й досi перебуває у гарячих точках на сходi країни.
Закордонні аналітики склали прогнози можливого розвитку ситуації
У вівторок депутати українського парламенту зробили крок, покликаний відвернути велику війну. Принаймні у цьому їх переконував Президент Петро Порошенко
В Українi вiдновлено призовну кампанiю на строкову службу до Збройних сил
Уже восени -- новий призов. Хто пiде до армiї? Як i де проходитиме служба? Чи буде керiвництво Мiноборони вiдправляти їх на схiд України, у зону бойових дiй?
Відновлена після революції схема відмивання грошей із державної скарбниці діє під негласним контролем депутатів партії "Удар".
Грім ударив. Підозра, що нові кадри на державних підприємствах далі грабують країну, знаходить підтвердження.
Довкола нового припинення вогню на Донбасі, яке оголосив Петро Порошенко, в українському суспільстві розгортаються серйозні дискусії.
Для чого Україні так званий режим припинення вогню, якщо терористи його насправді не дотримуються? У чому сенс цих дипломатичних маневрів?
"Яку б угоду про мир завтра не пiдписала Росiя, вiрити їй не можна!" - переконаний письменник
Його називають "останнiм iз могiкан" української лiтератури. Авторовi популярних iсторичних романiв, що виходили свого часу мiльйонними тиражами, вже 85!
Для тисяч солдатів слова державного гiмну "душу й тiло ми положим за нашу свободу" стали рубежем складного морального вибору
Останнi кiлька днiв виявилися вкрай драматичними. Мусимо визнати - наша армія зазнала нищiвних поразок на багатьох фронтах.Хто винен у цьому?

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Експрес Медіа Принт"