ТЕХНОЛОГІЇ

Власники інтернет-провайдерів кажуть, що Facebook тепер “літатиме” - швидкість збільшиться мало не в 100 разів!
Що може бути краще, нiж довгоочiкуваний смартфон у подарунок на 14 лютого?

Спецтеми

"Як українцям побудувати армію, здатну побити Путіна", -- так Глен Грант назвав свій аналіз стану українського війська та рекомендації, як радикальн
Чоловік пиячить, б'є дружину та двох дітей, забирає гроші з сімейного бюджету. Чимало жінок у таких ситуціях ковтали б сльози і терпіли тирана.
18-20 лютого -- четверта річниця розстілів на Майдані.
100 років тому державним гербом України вперше став офіційний символ князя Володимира Великого
Ця історична подія відбулася 12 лютого 1918 року -- в провінційному Коростені на Житомирщині. Тоді древній княжий символ було затверджено гербом Української Народної Республіки.
Хто саме і навіщо поширює неправдиві новини?
Петро Порошенко зумів переконати керівників МВФ і Світового банку пом'якшити вимоги щодо створення Антикорупційного суду в Україні.
Колишніх президентів, кажуть, не буває. Справді. І вони заслуговують на фінансову допомогу від держави -- ще б пак, керувати країною (навіть якщо так косо і криво, як деякі з них це робили) — важка праця. Як же оцінити потуги Президента, який раніше займав головне крісло країни? За логікою, мала б існувати чітка процедура визначення суми. Мала б. Але її нема.
 Тож, приміром, Ющенко за останні 7 років отримав не один мільйон гривень з державного бюджету.  Так, хоча нашій державі вже 26-ий рік і ми обрали
Ця новина приголомшила багатьох. Марина Порошенко, кардіолог за освітою, очолила Український культурний фонд. Тож відтепер розпоряджатиметься мільйонами бюджетних коштів, куруючи сферою, у якій немає жодної практики. Крім того, перша леді України одержала доступ до потужного адмінресурсу, який може допомогти її чоловікові на наступних виборах Президента.
 Отож що таке Український культурний фонд? Це установа, на створення якої тисячі українців чекали з початку здобуття незалежності.
Уже незабаром газета "Експрес" знову надходитиме у ваші поштові скриньки
...Ми сумували за вами.
Парламентарі врешті ухвалили в цілому закон “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях”. Скорочено його називають законом про деокупацію, або реінтеграцію, Донбасу.
 Попри те, що до фінального розгляду документа вдалось нівелювати низку суперечливих положень, політики й експерти і нині мають низку зауважень.
У Генеральній прокуратурі озвучили несподівану ідею боротьби з хабарниками
Спершу в нас навіть закрався сумнів – це жарт чи серйозна заява?

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter