Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Українцi можуть заощадити щонайменше 1050 гривень на однiй подорожi за кордон

21.08.2017 13:03

10 червня 2017 року мiж Україною та Європейським Союзом запроваджено безвiзовий режим. Значною економiєю для бюджету українця, що виїздить за кордон, є вiзовий збiр, який тепер не потрiбно платити взагалi. Це приємна новина, адже сума збору згiдно з поточним курсом становить приблизно 1050 гривень, що є значною цифрою в сучасних кризових умовах в економiцi країни.

Якi ж переваги безвiзового режиму?

1. Не потрiбно платити за вiзу. Це пряма та вiдчутна економiя для багатьох туристiв.

2. Не потрiбно чекати оформлення вiзи – пряма економiя часу. Також вiдсутнi негативнi емоцiї та ризик скасування подорожi в разi вiдмови в наданнi вiзи. Формальностi пiд час оформлення документiв могли забрати вiд декiлькох днiв до декiлькох тижнiв. Людина повинна була в робочий час прийти в посольство, вiдпросившись iз роботи, стати в чергу, заплатити за фотографiї та проїзд. Останнiй був особливо вiдчутний для жителiв регiонiв, якi перебувають далеко вiд дипломатичних представництв країн Європейського Союзу.

3. Пов'язана з попереднiм пунктом неочевидна позитивна особливiсть: завдяки безвiзу рiшення про поїздку може бути прийняте спонтанно, буквально протягом години, що ранiше було просто фiзично неможливо. Досi закордонну подорож потрiбно було планувати та готувати заздалегiдь. Тепер громадяни України можуть спонтанно вирiшити й поїхати до будь-якої країни Європейського Союзу.

4. Збiльшується варiацiя поїздок та подорожей як щодо термiну (вiд двох-трьох днiв до трьох мiсяцiв), мети вiзитiв (вiд шопiнгу вихiдного дня чи концерту до навчальних програм у рiзних галузях), так i щодо країн (можливiсть у межах визначеного часу легко вiдвiдати не одну, а декiлька країн).

5. Подорожi громадянина України в Європейський Союз створюють серйознi передумови для розширення горизонтiв i встановлення дiлових контактiв на рiвнi малого та середнього бiзнесу.

Українцi вiдомi своєю здатнiстю знаходити оригiнальне рiшення бiзнес-задач, а також генерувати новi творчi проекти. Маючи доступ до територiї країн Європейського Союзу, вони можуть використовувати свої здiбностi, одночасно змiцнюючи економiчнi засади своєї держави.

6. Незважаючи на те, що безвiзовий режим Україна – Євросоюз не дає права на довгострокове навчання для нерезидентiв, до вказаного перелiку слiд додати дедалi бiльшу популярнiсть короткострокових курсiв лекцiй, семiнарiв та навчальних екскурсiй у найрiзноманiтнiших сферах життя. Кожен громадянин України, маючи бажання або потребу, може вiдвiдати будь-яку навчальну подiю в будь-якiй країнi Європи без оформлення вiзи.

7. Збiльшення пасажиропотоку мiж Україною та країнами Європейського Союзу вже нинi приваблює нових гравцiв у сферi авiацiйних, залiзничних та автомобiльних перевезень. Зокрема, азербайджанська авiакомпанiя-лоукостер “Buta Airways” обрала базовим в Українi аеропорт «Жуляни». Сьогоднi багато європейських авiакомпанiй-перевiзникiв демонструють зацiкавленiсть в українському ринку, що, без сумнiву, сприятиме полiпшенню якостi надання послуг, створенню нових робочих мiсць, а також розбудовi сучасної транспортної iнфраструктури. Саме тому можна стверджувати, що набуття чинностi угоди про безвiзовий режим мiж Україною i Європейським Союзом створило комфортнi умови для громадян України у сферi туризму, культури та бiзнесу, а також це є новим поштовхом для української економiки в розвитку транспорту та туризму.

Перелiк держав – учасниць угоди

- 22 країни Європейського Союзу, що безпосередньо входять до Шенгенської зони:

Австрiя, Бельгiя, Нiмеччина, Грецiя, Данiя, iспанiя, iталiя, Латвiя, Литва, Люксембург, Мальта, Нiдерланди, Польща, Португалiя, Словаччина, Словенiя, Угорщина, Фiнляндiя, Францiя, Чехiя, Швецiя та Естонiя.

- 4 країни у складi ЄС, якi не є частиною Шенгенської зони:

Болгарiя, Хорватiя, Кiпр та Румунiя.

- 4 країни, якi не входять до складу ЄС, але беруть участь у Шенгенськiй угодi:

iсландiя, Лiхтенштейн, Норвегiя та Швейцарiя.

Знайти вигідні білети - тут

Реклама

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter