Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Фiлiп Схелфхаут: "Ринок нерухомостi захiдного регiону України чекає "революцiя"

10.07.2017 17:28
На Львiвщинi реалiзують iнновацiйний проект житлового будiвництва

"Бельгiйське мiстечко", компанiя, яка розпочала свою дiяльнiсть у Львовi п’ять рокiв тому, сьогоднi може похвалитись реалiзацiєю двох успiшних проектiв: житловим комплексом на 312 квартир, зданим "пiд ключ" у Львовi, на вул. Джерельнiй, та замiським комплексом iз 110 вiлл у Пустомитах, будiвництво якого було розпочате в березнi цього року.

Тепер компанiя взялася за реалiзацiю нового, ще бiльш грандiозного та iнновацiйного проекту – "BelleVille", презентацiя якого вiдбулась цими вихiдними у Львовi.

Про те, що в мiстi вiдбувся серйозний захiд, свiдчила присутнiсть на урочистостi з нагоди представлення нової концепцiї житла "пiд ключ" Андрiя Москаленка, заступника мiського голови з питань розвитку, Люка Якобса, Надзвичайного i Повноважного Посла Бельгiї в Українi, а також бельгiйських iнвесторiв та майбутнiх мешканцiв "BelleVille" – "Бельвiля".

Що являє собою новий проект? У чому його iнновацiйнiсть?

Про це говоримо з Фiлiпом Схелфхаутом, генеральним директором "Бельгiйського мiстечка".

– Скажу вiдверто, ринок житлової нерухомостi захiдного регiону України чекає справжня "революцiя", адже наша компанiя береться за реалiзацiю iнновацiйного проекту – мiстечка "BelleVille" – "Бельвiль", завдяки якому кожен охочий може здiйснити свою мрiю: мати розкiшне та комфортне житло, європейський стандарт якого гарантуватиме бельгiйська компанiя. Мiсто в мiстi – саме так двома словами можна охарактеризувати наш проект.

– Де саме вiдбуватиметься будiвництво нового мiстечка?

– Дiлянка пiд забудову "BelleVille" розташована поблизу селища Бартатiв на вiдстанi восьми кiлометрiв вiд кiльцевої дороги м. Львова. Тут на шiстнадцяти гектарах, вiдведених пiд будiвництво, постане не просто житловий квартал, а справжнє бельгiйське мiстечко.

– Що ви маєте на увазi?

– "Брюссель", "Антверпен", "Брюгге", "Гент", "Остенде", Льєж", "Кнокке" – саме за назвами бельгiйських мiст розрiзнятимуть житло в "BelleVille".

Це буде цiле мiстечко: п’ятиповерховi житловi будинки з апартаментами на другому-п'ятому поверхах та комерцiйною нерухомiстю, популярнi у Брюсселi. Чотириповерховi житловi будинки iз сучасними апартаментами, як в Антверпенi. Житло, що поєднуватиме в собi три типи житла: апартаменти, таунгауз iз патiо, таунгауз без патiо, звичнi для Брюгге. Таунгаузи площею 115 кв. м з додатковою терасою на даху та власною прибудинковою дiлянкою, якi будують у Гентi. Оптимiзованi таунгаузи з кухнею-вiтальнею вiдкритого планування, двома спальнями та прибудинковою територiєю, що популярнi в Остенде. Просторi та комфортнi таунгаузи з власним гаражем, терасою на даху та прибудинковою територiєю, як у Льєжi, та багатоквартирнi будинки з найпопулярнiшим плануванням квартир площею вiд 60 до 80 кв. м, у яких живуть мiстяни Кнокке. Тобто на Львiвщинi в "BelleVille" ми реалiзуємо найкращi традицiї мiстобудування Бельгiї та всiх її регiонiв.

Усi 964 одиницi житла в "BelleVille" – як будинкiв, так i апартаментiв – будуть виконанi згiдно з європейськими тенденцiями, а саме їх передадуть клiєнтам як справжнiм європейцям, з готовим ремонтом "пiд ключ" разом iз сертифiкатом права власностi.

Ми будемо першими, хто змiнить ринок нерухомостi в Українi. Адже втiлимо в життя концепцiю повнiстю опоряджених будинкiв та квартир iз вбудованою кухнею, фiльтрами питної води в кожному помешканнi, обладнаним санвузлом, системою опалення з iндивiдуальним котлом, просторими терасами на територiї закритого типу з ландшафтним дизайном та озелененням, рiзноманiтними дитячими i спортивними майданчиками та безперебiйною роботою Wi-Fi.

Крiм того, мешканцi "BelleVille" першими в Українi разом iз житлом матимуть базовий i додатковий набiр сервiсiв.

– Яких саме?

– Так, мешканцi "BelleVille" зможуть не лише обрати цiлодобову охорону 24/7, прибирання територiї комплексу, що входить до основного пакета послуг, а й замовляти консультацiї сiмейного лiкаря, доставку продукцiї з пекарнi, встановити систему "розумний будинок", замовити послуги догляду дiтей, доставку лiкiв з аптеки, послуги перукаря та салону краси, прибирання житла та територiї, доставку продуктiв з супермаркету не лише для дому, а й для органiзацiї кейтерингу, прокат велосипедiв, послуги пральнi тощо. Обирати потрiбну послугу мешканцi мiстечка зможуть одним клiком завдяки спецiально розробленому мобiльному додатку.

Ми розумiємо, що в сучасному ритмi життя у людей залишається менше часу на обслуговування побуту, тож завдяки нашим послугам у "BelleVille" створимо комфорт i затишок для його мешканцiв.

У мiстечку не буде проблем iз вивезенням смiття. Смiття сортуватимуть i регулярно вивозитимуть.

У "BelleVille" дiятимуть заправка електрокарiв, автомийка, дитячий клуб, будуть спортивнi та дитячi майданчики. Шкiльний автобус возитиме дiтей до школи i зi школи. У мiстечку працюватимуть фiтнес-центр, кабiнет лiкаря та вiддiлення банку. Буде в "BelleVille" i каплиця.

Хочу наголосити, що територiя 4,6 гектара в "BelleVille" буде вiдведена пiд упорядкованi "зеленi зони". Тобто вiдпочинкова зона – дитячi та спортивнi майданчики -- займатиме 30% загальної площi забудови. Завдяки цьому мешканцi "Бельвiля" зможуть насолоджуватись витонченим комфортом та забути, якою буває мiська метушня.

Тож мешканцi "BelleVille" матимуть європейський рiвень життя та комфорту.

– Хто буде iнвестором будiвництва? Хто реалiзовуватиме проект на Львiвщинi?

– Інвесторами будiвництва будуть двi бельгiйськi компанiї: "TPF Group", яка забезпечить усi архiтектурнi та iнженернi роботи, а також здiйснюватиме керiвництво проектами, i "Equilis" – мiжнародна компанiя-девелопер, що спецiалiзується на iнвестицiйнiй дiяльностi, управлiннi активами, маркетингу та будiвництвi нерухомостi.

Це солiднi компанiї, якi мають гарну репутацiю i в яких бiльш нiж 150 спецiалiстiв працюють пiд керiвництвом мiжнародного менеджменту, що входять до групи "Бельгiйське мiстечко". "Інвестицiйна компанiя Бельгiйське мiстечко" забезпечить фiнансування проекту, а "Генпiдрядна компанiя Бельгiйське мiстечко" керуватиме та здiйснюватиме нагляд за будiвництвом усiх проектiв.

– Ви будуєте повнiстю опоряджене житло з ремонтом та меблями. Хто вiдповiдатиме за цей напрям?

– Усi нашi меблi: кухнi, гардеробнi, вироби зi сталi, меблi для ванної кiмнати, садовi меблi, рiзноманiтнi збiрнi конструкцiї для наших проектiв – виготовляє "Виробнича компанiя Бельгiйське мiстечко", що мiститься у Миколаєвi, а "Обслуговуюча компанiя Бельгiйське мiстечко" вiдповiдатиме за утримання територiї та монiторинг наших комплексiв.

– Як довго триватиме будiвництво "BelleVille"?

– Плануємо, що "BelleVille" постане за три-чотири роки. Наш проект покаже Європi, що мiжнароднi iнвестори можуть працювати в Українi цiлком успiшно. Ми гарантуємо кожному покупцевi iндивiдуальний пiдхiд та вiдмiнний сервiс.

Дверi офiсу продажу на будiвельному майданчику працюватимуть без вихiдних, навiть у суботу та недiлю. Телефонуйте: +38 (050) 440 11 11.

Вiдчуйте задоволення вiд життя, на яке ви заслуговуєте. Придбайте житло вiд бельгiйської компанiї в найбiльшому проектi житлової забудови в Захiднiй Українi – "BelleVille".

Оксана МОКРІЄНКО

Реклама

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter