Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

На прес-конференцiї ПриватБанку говорили про новi програми та перспективи

27.06.2017 16:08

26 червня топ-менеджери Захiдного головного регiонального управлiння ПриватБанку провели прес-конференцiю для журналiстiв, на якiй розповiли про умови надання "теплих" кредитiв для фiзичних та юридичних осiб, програми "Авто в кредит" та "Житло в кредит", а також про програми пiдтримки малого та середнього бiзнесу – КУБ та АгроКуб.

Пiсля переходу в державну власнiсть ПриватБанк залишається найбiльшим системним банком України з найкращими показниками в багатьох напрямах. Навiть бiльше, тепер у банку вiдкрилися новi можливостi. ПриватБанк долучився до державної програми "Теплi кредити" й активно допомагає мешканцям регiону проводити тепломодернiзацiю своїх осель та багатоквартирних будинкiв. Умови, якi пропонує банк, дуже вигiднi. Принаймнi жодна фiнансова установа, яка працює за програмою "Теплi кредити", не пропонує нiчого подiбного.

Вiдтепер ОСББ та ЖБК Львова можуть не тiльки взяти "теплий" кредит лише пiд 18% рiчних, а й отримати вiдшкодування частини кредиту з мiського бюджету м. Львова в розмiрi до 30% максимального розмiру основної суми (тiла) кредиту, але не бiльш як 400 тис. грн. за одним кредитним договором. "Теплi" кредити – це кредитування товарiв i послуг з утеплення та модернiзацiї використання паливно-енергетичних ресурсiв у багатоквартирних будинках. Основнi переваги – можливiсть вибору найкращих постачальникiв на торговельному майданчику "ПриватМаркет", перевiрка надiйностi пiдрядника банком, швидке та зручне отримання кредиту за заявкою через iнтернет та програми компенсацiї з державного й мiського бюджетiв, якi знижують собiвартiсть кредитiв для наших клiєнтiв. "Теплий" кредит вiд ПриватБанку надається без застави, без фiнансової поруки мешканцiв ОСББ або голови ОСББ, а держава та мiсто обов’язково компенсують частину кредиту, якщо були дотриманi всi умови оформлення.

На конференцiї йшлося i про програму КУБ, якiй у квiтнi цього року минув рiк. Її мета – фiнансово пiдтримати працюючих пiдприємцiв i тих, хто мрiє вiдкрити власну справу, надати практичнi iнструменти для розвитку бiзнесу, а отже, вiдновити економiку та створити новi робочi мiсця. Пiдтримка здiйснюється у двох напрямах: до 50 000 грн. банк надає пiдприємцям нецiльовi позики, а вiд 50 000 до 300 000 – проектне фiнансування. Щоб стати учасником програми й отримати фiнансування, потрiбно подати заявку на сайтi.

Для розвитку агросфери дiє окрема програма – "Агро-КУБ". ПриватБанк пропонує клiєнтам агробiзнесу новi умови кредитування: комiсiю зменшено до 2%, суму кредиту збiльшено до 500 000 грн., для малого агробiзнесу дiють кредитнi канiкули. Першi 6 мiсяцiв виплачують тiльки вiдсотки, наступнi 6 мiсяцiв – суму боргу з вiдсотками рiвними частинами. Цим кредитом можуть скористатися як юридичнi особи, так i приватнi пiдприємцi, якi бажають придбати с.-г. технiку та комплектуючi, с.-г. обладнання, пальне, закупити насiння, добрива. Основнi сфери дiяльностi позичальникiв – вирощування зернових культур, бобових i насiння олiйних культур, оптова торгiвля зерном та кормами для тварин.

Ще одна програма ПриватБанку дає змогу придбати нове або вживане авто на правах фiнансового лiзингу. Завдяки "Авто в розстрочку" вiднедавна у клiєнтiв банку, як фiзичних, так i юридичних осiб, з'явилась можливiсть придбати будь який користований автомобiль iз зовнiшнього ринку на правах фiнансового лiзингу. Те саме стосується нових автомобiлiв iз будь-якого автосалону України.

Умови програми поширюються на новi автомобiлi, вартiсть яких не перевищує 800 тис. грн. та авто з пробiгом – до 600 тис. грн. (легковi, мiкроавтобуси до 18 мiсць, вантажiвки вантажопiдйомнiстю до 1,6 тонни). Перший внесок має становити 15 – 20%. Вiдсоткова ставка – вiд 26%. Угоду укладають термiном вiд 12 до 60 мiсяцiв. Скористатися програмою "Авто в розстрочку" можуть клiєнти вiком вiд 21 до 60 рокiв (фiзособи, пенсiонери, ФОП). Обмежень щодо найманих, офiцiйно та неофiцiйно працевлаштованих осiб немає. Крiм того, клiєнти ПриватБанку мають можливiсть продати свiй автомобiль в обмiн на користований або новий за програмою Trade-in.

Цього лiта стартувала програма, покликана допомогти клiєнтам стати власниками житла на вторинному та первинному ринках iз термiном до 20 рокiв та з правом дострокового погашення, без додаткових штрафних санкцiй. Вiдтепер завдяки програмi "Житло в кредит" клiєнтам стала доступнiшою житлова нерухомiсть на первинному та вторинному ринках, а також конфiскована нерухомiсть банку (повний перелiк пропозицiй – planetestate.com.ua).

Банк гарантує повний юридичний супровiд угоди з придбання нерухомостi, а також дотримання всiх законiв України пiд час її укладання. Приваблива вiдсоткова ставка без будь-яких додаткових комiсiй та великий термiн кредитування дають змогу реально знизити рiвень щомiсячного фiнансового навантаження на позичальника.

За iпотечними кредитами дiють такi умови:

- термiн кредитування – до 240 мiсяцiв,

- аванс – 25%,

- вiдсоткова ставка (рiчних) – 17,9% для первинного ринку, 22,9% – для вторинного ринку, 17,9% – для нерухомостi банку,

- платежi за додатковi та супутнi послуги кредитодавця, обов’язковi для укладання договору в гривнях – страхування iпотеки – 0,5% вартостi нерухомостi, особисте страхування – 0,5% залишку заборгованостi.

Вагома перевага iпотечного кредиту у ПриватБанку – доброзичливий та фаховий супровiд i консультування, клiєнт може он-лайн залишити заявку на сайтi i протягом 30 хвилин отримає повну консультацiю вiд спiвробiтника банку, а також, якщо клiєнт ще не визначився, менеджер банку допоможе пiдiбрати оптимальний варiант.

Упродовж 25 рокiв, вiдколи з'явився на банкiвському ринку України, ПриватБанк розробляє новi продукти, якi незмiнно мають популярнiсть серед клiєнтiв. ПриватБанк сьогоднi – це 25,5 млн. клiєнтiв – фiзичних осiб, 736,7 тис. корпоративних клiєнтiв, 3,2 млн. пенсiонерiв, 515,4 тис. дiтей, що навчаються у БiзнесШколi, бiльш як 8 млн. банкiвських операцiй на день, 3,2 млн. українцiв, що кожного дня користуються Приват24. Бiльше iнформацiї про програми та iнновацiї ПриватБанку – на сайтi та в соцiальнiй мережi.

Лiцензiя НБУ: №22 вiд 5.10.2011 р.

Реклама

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter