ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

У міжнародному рейтингу щастя Україна пасе задніх

18.11.2017 15:08
У міжнародному рейтингу щастя Україна пасе задніх

У свіжому "Happy Planet Index" наша країна посіла 132 місце, між африканською Ганою й Угандою.

Нам далеко не лише до західноєвропейських країн першої п'ятірки (Норвегії, Данії, Ісландії, Швейцарії і Фінляндії), а й до сусідів -- Словаччини, Польщі, Румунії і Білорусі, пише газета Експрес.

"У рейтингу найщасливіших країн, який одна зі структур ООН складає регулярно, експерти оцінюють не лише особисту думку громадян, а й такі фактори життя, як ВВП на душу населення, кількість здорових років очікуваної тривалості життя, соціальну підтримку, рівень і сприйняття корупції в уряді та бізнесі тощо, -- каже Сергiй Леонтьєв, соцiолог, кандидат психологiчних наук, дослiдник позитивної психологiї. --  Тож цілком логічно у першій п'ятірці бачити економічно розвинуті й соціально стабільні країни Північної Європи.

Сусіди України посідають позиції значно краще, що також показово, адже в жодній з цих країн не тривають бойові дії, там не стоїть гостро проблема переселенців. З іншого боку, за своєю ментальнiстю українці схильнi не демонструвати свого задоволення життям, i на запитання соцiологiв вiдповiдають не завжди щиро. Інакше нас навряд чи б випередили Гана, Судан, Камбоджа, Ефіопія..."

Iрина КОНТОРСЬКИХ

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter