Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У міжнародному рейтингу щастя Україна пасе задніх

18.11.2017 15:08
У міжнародному рейтингу щастя Україна пасе задніх

У свіжому "Happy Planet Index" наша країна посіла 132 місце, між африканською Ганою й Угандою.

Нам далеко не лише до західноєвропейських країн першої п'ятірки (Норвегії, Данії, Ісландії, Швейцарії і Фінляндії), а й до сусідів -- Словаччини, Польщі, Румунії і Білорусі, пише газета Експрес.

"У рейтингу найщасливіших країн, який одна зі структур ООН складає регулярно, експерти оцінюють не лише особисту думку громадян, а й такі фактори життя, як ВВП на душу населення, кількість здорових років очікуваної тривалості життя, соціальну підтримку, рівень і сприйняття корупції в уряді та бізнесі тощо, -- каже Сергiй Леонтьєв, соцiолог, кандидат психологiчних наук, дослiдник позитивної психологiї. --  Тож цілком логічно у першій п'ятірці бачити економічно розвинуті й соціально стабільні країни Північної Європи.

Сусіди України посідають позиції значно краще, що також показово, адже в жодній з цих країн не тривають бойові дії, там не стоїть гостро проблема переселенців. З іншого боку, за своєю ментальнiстю українці схильнi не демонструвати свого задоволення життям, i на запитання соцiологiв вiдповiдають не завжди щиро. Інакше нас навряд чи б випередили Гана, Судан, Камбоджа, Ефіопія..."

Iрина КОНТОРСЬКИХ

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter