ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Жінці видалили зуб, що виріс у носі

17.11.2017 18:21
Жінці видалили зуб, що виріс у носі
У китайському місті Чанша, провінція Хунань, 57-літній жінці видалили зуб, який виріс у носі. Китаянка кілька десятиліть страждала від кровотечі з носа. Вона припускала, що кровотечу викликає риніт (запалення слизової оболонки носа). Проте, лікарі виявили в правій носовій порожнині пацієнтки ...зуб. Після видалення зуба кровотечі зупинилися.
 
"Явище, коли зуб прорізується в іншому органі або в його частині, зустрічається рідко і має назву дистопія, - розповідає Експрес онлайн Аліса Зволинська, доцент кафедри стоматології Київського міжнародного університету. -- При цьому зуб знаходить собі місце або в зубній дузі, або за її межами подалі від свого типового місця прорізування: у порожнині носа, п'яті, мочці вуха, очному яблуці".
 
Найпоширенішою передумовою виникнення цієї проблеми є порушення ембріонального розвитку лицьового скелету, зокрема, щелеп у період закладки тимчасових і постійних зубів. Якщо впродовж вагітності жінка переживала стрес, шок, надмірні фізичні навантаження - у дитини може виникнути така аномалія.
 
Лілія МЕЛЬНИК

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter