ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Як правильно зберігати картоплю, щоб зібраний урожай не пропав

21.09.2017 19:12
Як правильно зберігати картоплю, щоб зібраний урожай не пропав
Чого тільки не роблять селяни, аби зібраний урожай картоплі не пропав. Щоб бульба не зігнила і не змерзла аж до весни. Ось декілька простих порад від досвідчених господарів, які допоможуть якнайкраще її зберегти.
 
По-перше, селяни радять перекладати картоплю лушпинням цибулі.
 
"Річ у тім, що фітонциди, які містяться в цибулі, захищатимуть коренеплоди від хвороботворних бактерій,  каже Михайло Босюк, фермер. Відповідно, картопля не буде гнити.
 
Отож, висипавши трохи коренеплодів, я посипаю їх двома-трьома пригорщами лушпиння, а тоді  знову картопля. Так бараболю зберігав ще мій прадід і казав, що завжди гарно лежала до весни. Тож і я послуговуюсь його порадами".
 
Дехто ж радить використовувати червону горобину, а також поряд із картоплею зберігати столові буряки. Однак перш, ніж занести урожай до підвалу, паяльною лампою слід обпалити стіни й підогу. І ось чому.
 
"У такий спосіб ми вбиваємо будь-які хвороботворні бактерії, які можуть бути у підвалі, а згодом  уразити принесену бульбу,  розповідає Галина Базюк, дачниця.  Опісля два-три дні приміщення провітрюється й лише тоді заносимо урожай. Висипавши у засік для картоплі три-чотири мішки бульби, обов'язково кладемо на неї гілочки червоної горобини, на яких повинні бути кетяги ягід. А також розкладаємо декілька столових буряків. 
 
Річ у тім, що і горобина, і буряки потребують підвищеної вологості. Відтак вони вбиратимуть її, й цим самим вбережуть картоплю від гниття. Окрім того, фітонциди, які виділяють листочки і ягоди горобини, згубні для хвороботворних бактерій. Завдяки такому простому й доступному методу в нас ніколи не псується бульба".
 
"А я картоплю перекладаю гілочками хвої,  каже Михайло Линюк.  Це також чудовий засіб вберегти урожай від хвороб. Тож гнилі коренеплоди у моєму підвалі трапляються вкрай рідко".
 
Ще один дуже важливий нюанс  температура зберігання. Господарі кажуть: картоплю слід заносити до підвалу, коли у приміщенні  від плюс 12 до 14 градусів. Тоді температура має поступово знижуватись, і зимувати картопля повинна при +2  3 градусах.
 
"Чи добре збережеться урожай, залежить і від того, як його зібрали, -- запевняє Віталій Пахольчук, директор дослідного природничого центру.  Потрібно максимально уникати усіляких пошкоджень картоплі. Адже пошкоджені бульби більш схильні до ураження хворобами".
 
Олеся МАКСИМЕЦЬ, газета Експрес 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter