ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Краєзнавці відтворили точну копію криївки УПА

20.09.2017 16:27
Конспіративні умови життя представників визвольного руху можна побачити в музеї Костополя. У криївці є все, що необхідно для побуту: дерев’яне двоярусне ліжко, стіл, гасова лампа та посуд. Як і справжня, ця конструкція має два потаємні входи. А її стіни зроблено з брусу, перекладеного мохом. 
 
"Цей вид захисник споруд будували під землею. Він набув поширення під час війни з каральними органами СРСР, – каже Експрес-онлайн Анатолій Вакулко, директор Костопільського краєзнавчого музею. – Тоді інженерні відділи УПА спроектували понад десять тисяч криївок для автомобільної техніки, мінометів, швейних цехів, шпиталів. До того ж кожна криївка, яку могли облаштувати навіть у криниці, мала портрет Тараса Шевченка. Ми його також розмістили на головному місці".
 
Краєзнавці сподіваються, що нова експозиція стане популярною серед місцевих жителів та гостей міста. 
 
Тетяна ВУЙЛОВА
 
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter