ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Українці поділилася способами заробітку на каштанах

14.09.2017 17:59
Українці поділилася способами заробітку на каштанах
Збираючи плоди каштанів, можна пристойно заробити. Адже їх залюбки приймають фармацевтичні компанії.
 
"Тому щодня ми з дружиною вирушаємо у місцевий парк збирати каштани, – розповідає Експрес-онлайн Микола Зайчук, пенсіонер. –Повні відра зсипаємо у мішки, а коли втомимося, телефонуємо заготівельнику, який приїжджає і забирає зібране. Нині платять по чотири гривні за кілограм, тож ми із дружиною за день заробляємо в середньому 500 гривень. Ці гроші відкладаємо на весілля онуки".
 
Юлія Осокова збирати каштани виходить разом з трьома своїми дітьми і двома племінниками. "Ми переселенці зі Сходу, – розповідає жінка. – Чоловік нас залишив, тому в матеріальному плані дуже важко. За день назбируємо в середньому на півтори-дві тисячі гривень. Звісно, важко, бо за день в самої спина і руки болять неймовірно, і діти, хоча найменшому вісім років, а найстаршій 15 дуже втомлюються. Однак каштани збиратиму доти, поки вони будуть, бо де ж ще стільки заробиш?" 
 
Заохочує збирати каштани і  Анатолій Мальничук, заготівельник. "Справа ця дуже вигідна, адже не потрібно сіяти і садити, – стверджує він. – Потрібно лише не лінуватися і активно працювати кожного дня. Тоді можна пристойно заробити. Каштани я здаю фармацевтичним компаніям, які готують із них медичні засоби. Тому приймаю лише ті плоди, які зібрані чимдалі від траси, бажано в парках, лісі".
 
Олеся МАКСИМЕЦЬ 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter