Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

Останнiй шанс вступити цього року на навчання в Польщi

08.09.2017 11:11
Останнiй шанс вступити цього року на навчання в Польщi

Триває другий набiр на навчання в Унiверситетi iнформацiйних технологiй та менеджменту в Жешувi – одному з найпопулярнiших серед українцiв вищих навчальних закладiв Польщi. В

Виш пропонує українцям стипендiї, що покривають повну вартiсть навчання, i не спiвпрацює з посередниками, що дає змогу iстотно зекономити на вступi.

Офiс офiцiйного представника УІТМ – Освiтньо-навчальний центр «Єврошанс» – мiститься у Львовi. Подати документи можна i в iнших мiстах України, зокрема в Тернополi, Луцьку, Івано-Франкiвську чи Харковi.

Те, що унiверситет не спiвпрацює з посередниками, не означає, що студенти-першокурсники залишаються без нагляду впродовж першого курсу. Виш випрацював чудову систему адаптацiї студентiв з iнших країн. Працiвники унiверситету та опiкуни-старшокурсники допомагають першокурсникам знайти житло, освоїтися в новому середовищi та подолати всi труднощi, пов’язанi з легалiзацiєю перебування в Польщi, наприклад з оформленням медичного страхування чи дозволу на проживання.

Стипендiї для iноземцiв

Давно минули тi часи, коли для того, щоб навчатись за кордоном, потрiбно було виграти лотерею. Унiверситет iнформацiйних технологiй та менеджменту пропонує студентам-iноземцям, що не мають карти поляка, унiкальну мотивацiйну систему – стипендiї вiд початку навчання. Їх призначають за результатами тесту IQ, що проводиться у Львовi українською мовою наприкiнцi вступної кампанiї. Пiзнiше можна постiйно отримувати стипендiю за успiхи в навчаннi.

Безплатнi курси польської мови

Мовного бар’єра в УІТМ немає – тут розмовляють усiма рiдними для студентiв мовами. Крiм того, усi першокурсники перед початком навчання проходять двотижневi iнтенсивнi курси вивчення польської мови. Пiсля них студенти з України впродовж першого курсу, крiм звичайних пар за розкладом, двiчi на тиждень вiдвiдують заняття з польської мови. На них вони не лише вчать граматику та новi слова, а й пiзнають польську культуру.

Польща – iдеальна економiчна зона

«Менi дуже подобається в Польщi. Я однозначно розглядаю цю країну як свiй дiм на наступнi принаймнi 5 – 10 рокiв», – розповiдає Вадим Мельник, що вивчав Інформатику в УІТМ. Хлопцевi лише 22, а вiн уже є засновником двох фiрм, що виготовляють дрони та програмне забезпечення. Вадим вважає, що Польща – iдеальна економiчна зона. «Сюди надходять гiгантськi iнвестицiї вiд Європейського Союзу. Поряд Україна, з якою можна спiвпрацювати. А вартiсть життя в Жешувi значно нижча, нiж у Варшавi, Краковi, Лондонi чи в iнших європейських мiстах», – пояснює хлопець. Крiм того, вiн зауважує, що ментальнiсть полякiв близька українськiй, що теж дуже важливо для пришвидшення адаптацiї в новому середовищi. «Я мав змогу порiвняти Польщу iз Захiдною Європою, бо провчився за обмiном семестр в Іспанiї. Можу сказати лише одне: в Іспанiю можна приїхати вiдпочити, а от для життя я б обирав Польщу», – радить Вадим Мельник.

Другий набiр на навчання в УІТМ – це останнiй шанс цього року вступити на навчання до європейського вишу та розширити свої горизонти. Обери напрям навчання!

Реклама

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter