Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

Як вийти заміж за мільйонера

08.09.2017 10:05
Як вийти заміж за мільйонера
Подружжю Трампів часто дорікають нещирістю стосунків. Світова преса рясніє фотографіями зі світських прийомів, на яких перша леді США виглядає так, наче її... ммм... силоміць притягли. На місіс Трамп американці давно повісили ярлик класичної трофейної дружини. У Сполучених Штатах цей статус вважається не дуже привабливим, а от в Україні чимало дівчат і досі мріє вийти заміж за багатого і спішного. "Вигідно і зручно!" -- пояснюють свій вибір. 
 
При природу таких стосунків говоримо із психологами Сніжаною Дмітровою та Оленою Манондіз.
 
-- То яка вона -- трофейна дружина?
 
С. Дмітрова: -- Така жінка має дорогий вигляд. Гарне, підтягнуте і доглянуте тіло, стильний і модний гардероб, дорогі аксесуари, увесь образ продуманий до найдрібніших деталей... У спілкуванні вона тримається впевнено, нарівні з чоловіком, якого вподобала. Трофейна жінка не може бути нав’язливою чи вульгарною. Така леді не намагається керувати чоловіком, який ще до її появи, так би мовити, зробив себе сам. Вона зможе стерпіти інших красивих жінок в оточенні свого благовірного без набридливих ревнощів та істерик. Епітет "трофейна" передбачає високу якість набутку.
 
Варто розуміти, що час, коли мільйонери обирали дурненьких барбі, давно минув. Сучасні успішні чоловіки віддають перевагу кмітливим жінкам із добре розвиненою інтуїцією. Інтелектуалки нині в моді. 
 
О. Манондіз: -- Додам, що трофейні жінки переважно інфантильні, неспроможні брати на себе відповідальність за своє життя. Часто вони кар'єристки. Так, бути успішними -- це для них дуже важливо.
 
Приміром, Меланія Трамп -- чудовий приклад типової трофейної дружини. Вона розпочала модельну кар'єру у 16 років. Покинувши рідну Словенію, виходила на подіуми в Мілані та Парижі. Багато знімалася оголеною для журналів. В Америці на одній із модних вечірок зустріла Дональда Трампа. Тоді й розпочалась їхня історія.
 
-- Виходить, щоби підчепити багатія, слід ходити на вечірки? 
 
С. Дмітрова: -- Це один з варіантів для таких жінок -- переїхати у велике місто і якомога частіше з’являтися на крутих вечірках, виставках та заходах, які були б цікаві успішним чоловікам. Як то кажуть, хочеш спіймати рибу -- йди до озера.
 
Ну і варто орієнтуватися у сфері, у якій працює об'єкт симпатії, аби вміти підтримати розмову, -- чи то економіка, чи юриспруденція... Інакше жінка ризикує справити враження коханки на одну ніч. А щоби зрозуміти, чи з цим чоловікам у майбутньому буде комфортно, можна використати принцип 10 побачень -- саме стільки часу потрібно, щоби зрозуміти людину.
 
-- Нерідко успішні чоловіки йдуть із сім’ї до молодої коханки, чому?
 
О. Манондіз: -- На це є низка причин. Багаті чоловіки особливо гостро відчувають власну неспроможність зупинити час. Про це їм кожного дня нагадує відображення у дзеркалі. Вони компенсують цей недолік молодою і красивою дівчиною. Вона символізує нове життя і дає відчуття спокою, хоч, варто наголосити, і тимчасового. Можлива ще й інша причина -- заможний чоловік копіює стереотипну поведінку, властиву його соціальному статусові. Дорогий годинник, костюм, автомобіль і дівчина на мільйон поряд. Це ніби символ його чоловічої сили та здатності сексуально задовольнити молоду коханку. Але як у першому, так і в другому випадку дружина -- усього лише аксесуар.
 
Психолог Роберт Чалдіні писав про вплив приємної асоціації. Скажімо, для презентації автівок запрошують привабливих дівчат, це істотно впливає на позитивне сприйняття автомобіля потенційними клієнтами. Тож цілком можливо, що багаті "татусі" також намагаються справити приємне враження на публіку з допомогою красуні дружини.
 
-- Такі стосунки можуть бути щасливими? Чи хоча б тривалими?
 
О. Манондіз: -- Такі шлюби, як правило, тримаються досить довго і видаються цілком щасливими, доки кожен грає свою роль. Але обидва партнери свідомо позбавляють себе справжнього почуття. Простіше кажучи, справжнє кохання змінює людину, а компенсація невирішених внутрішніх проблем, навпаки, залишає на тому самому рівні розвитку.
 
С. Дмітрова: -- Власне, у таких стосунках багато залежить від дружини. Трофейна дружина завжди мусить бути веселою та легкою, аби чоловік почувався комфортно. Крім того, ще до одруження треба визначитися з уподобаннями майбутнього чоловіка. Що допомагає йому розслабитися після роботи? Кава в ліжко, масаж, приємна розмова? Ну, і звісно, після весілля трофейна дружинна не може опускати планку, адже біля чоловіка завжди крутитимуться її конкурентки... 
 
-- Чому в Україні багато дівчат мріє опинитися у ролі такої трофейної дружини?
 
О. Манондіз: -- Століттями нареченого дівчині обирали її батьки -- відповідно до соціального статусу. Дівчині залишалось тільки змиритися з долею. Видати дитину за багатого було неабиякою удачею. Ці мотиви й досі прокидаються у нашій підсвідомості у скрутні часи. Мало того, українським жінкам суспільство й досі нав’язує статус трофею. Якось мені одна жінка сказала: "Ви ж повинні бути візитівкою свого чоловіка!". Я ледь стрималася, щоби не бовкнути зайвого, видихнула і відповіла: "Я візитівка самої себе".
 
Євгенія КОЛЯДА, Експрес

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter