ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Жінки проти чоловіків: науковці сказали, хто агресивніший за кермом

19.06.2017 18:00
Жінки проти чоловіків: науковці сказали, хто агресивніший за кермом
Британські вчені переконують, що представниці прекрасної статі поводяться більш вороже на водійському сидінні.

Вчені спостерігали за реакцією водіїв на різні звуки, запахи, тактильні і смакові відчуття, а також звертали увагу на те, що потрапляло в їхнє поле зору під час руху. Отримані дані обробили за допомогою спеціальної програми, яка розрахувала емоційний коефіцієнт кожного водія, повідомляє news.vse42.ru.

З'ясувалося, що жінки за кермом поводяться значно емоційніше, а ще вони гостріше реагують на поведінку інших учасників дорожнього руху. В середньому представниці прекрасної статі на 12% агресивніше і на 14% сильніше сприймають звукові сигнали і критику на свою адресу.

До того ж, дівчата дратуються на 13% частіше, якщо хтось перед ними змінює смугу руху без увімкнених "поворотів".

Вчені пояснюють таку різницю еволюцією. Річ у тім, що впродовж мільйонів років жінка повинна була відповідати за безпеку дітей та домашнього вогнища, тому інстинкт самозбереження у представниць прекрасної статі розвинений  значно краще. Це пояснює, чому жінки так гостро реагують на будь-які потенційно небезпечні ситуації.

За матеріалами сайту Жіночий порадник

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

b

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter