ЦІКАВО

Підбірка трендового весняного взуття від найкращих дизайнерів.
Комаровський сказав, чим загрожує така звичка.
Навесні ми легко підхоплюємо інфекції. Іноді досить тiльки вийти на холодне повiтря, вiдразу починає болiти горло, боляче ковтати... Що робити у таких випадках?
Головний інгредієнт печива - вівсянка стимулює роботу кишечника, прискорює процеси травлення, допомагає очистити організм від шлаків.
Якщо запiзнитися з терапiєю, iнфекцiя пошириться на матку, матковi труби та яєчники, а це може мати дуже поганi наслiдки, аж до порушень репродуктивної функцiї.

ТЕХНОЛОГІЇ

Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.
На територiї мiста Тяньцзiнь (КНР) у 2017 роцi буде вiдкрито спецiалiзований науковий центр iз клонування тварин -- найбiльший у свiтi.

Ризи сяють, мов золото: У селі трапилося диво -- оновилася давня ікона

16.02.2017 18:06
Ризи сяють, мов золото: У селі трапилося диво -- оновилася давня ікона

"Я завершував обряд окроплення йорданською водою в домівці Сергія Королюка, коли помітив на стіні господарської будівлі образ Святого Миколая", - розповідає газеті Експрес протоієрей Іван Зеленко, настоятель церкви Різдва Йоана Хрестителя УПЦ КП.

Риси обличчя святого були чорно-білими, а ось самі ризи Святителя Миколая, стали яскравими, наче їх щойно хтось розмалював!"

Мати господаря, побачивши диво оновлення, сказала, що раніше ризи святого були чорно-білими. Іконі -- понад 60 років. Та після окроплення йорданською водою омофор повністю оновився. Господарі вирішили передати ікону до храму. Мовляв, там її зможе побачити більша кількість людей.

Прийнявши святиню, отець Іван відразу відслужив акафіст Миколаєві Чудотворцю. Тож зараз образ перебуває у церкві села Пісинівка й кожен може помолитися перед ним.

Люди по-різному віднеслися до дива. Одні радіють і кажуть, що таким чином Бог подає вісточку про те, що скоро закінчиться війна і в Україні запанує мир та спокій. Інші вбачають в цьому попередження Бога про якісь катаклізми, складні часи які начебто нас чекають.

Архімандрит Константин, прес-секретар Волинської єпархії УПЦ КП стверджує, що святі отці навчали християн не надавати надмірної уваги оновленню ікон, їх мироточенню. «Для нас, християн, чудеса взагалі не потрібні, - каже архімандрит Константин. – Ми й без чудес віримо в Бога. Чудеса, як говорив апостол Павло, потрібні для невіруючих.

Ми живемо у ХХІ столітті, коли неймовірно високорозвинена техніка, наука швидко крокує вперед. Люди часто перестають вірити. А тут – оновилася ікона, замироточив образ, мощі, які лежать сотні років, залишаються нетлінними і мають дивовижний аромат. Це справжнє диво, яке змушує невіруючих замислитися над питаннями віри і прийти до Бога. Загалом я вважаю, що оновлення і миро точіння ікон є дуже хорошим знаком».

Олеся МАКСИМЕЦЬ 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter