Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

5 червня 1819 року народився Джон Кауч Адамс - британський математик і астроном, відомий тим, що першим відкрив Нептун.
5 червня 1977 року в продажі з'явився перший персональний комп'ютер Apple II.

Усе лiто ПриватБанк щомiсяця додаватиме українцям 5% до зарплати

23.05.2014 14:34
Усе лiто ПриватБанк щомiсяця додаватиме українцям 5% до зарплати

З 1 червня ПриватБанк повертатиме власникам зарплатних карток 5% суми зарплати, витраченої на покупки в магазинах. Така соцiальна iнiцiатива ПриватБанку триватиме до 1 вересня. Вона призначена для всiх власникiв зарплатних карток: спiвробiтникiв бюджетних органiзацiй, промислових пiдприємств i комерцiйних компанiй.

ПриватБанк оголосив про нову всеукраїнську акцiю «Тримай 5!», у ходi якої банк повертатиме клiєнтам 5% суми щомiсячної заробiтної плати, витраченої на оплату покупок у торговiй мережi. Таку надбавку до зарплати зможуть отримати понад 4,2 млн. спiвробiтникiв як бюджетних, так i комерцiйних компанiй та органiзацiй. Головна умова - оплачувати карткою покупки в магазинах i торгових точках в Українi, за кордоном або в iнтернет-магазинах.

«Якщо людина витрачає свою заробiтну плату, розраховуючись зарплатною карткою в магазинах, ми повертатимемо 5% суми всiх таких покупок. Це грошi, якi ми будемо зараховувати раз на мiсяць на спецiальний бонусний рахунок. За них можна купувати товари або послуги в торгових мережах партнерiв банку, - каже голова правлiння ПриватБанку Олександр Дубiлет. - Для наших клiєнтiв така акцiя стане доброю пiдтримкою вiд банку в непростий час економiчних змiн у країнi».

Щоб отримувати надбавку до зарплати вiд ПриватБанку, потрiбно мати зарплатну картку та зареєструватися для участi в акцiї на сайтi pb.ua/derzhy5 або зателефонувавши на номер 3700, або у будь-якому вiддiленнi. Усiм клiєнтам, якi зареєстрованi в акцiї, повертають 5% суми заробiтної плати, витраченої на будь-якi покупки в магазинах України та iнших країн свiту. Мiнiмальна та максимальна сума покупок не обмежена.

Акцiя «Тримай 5!» стартує 1 червня i триватиме все лiто.

Нараховувати надбавку до зарплати ПриватБанк буде до 10 числа наступного пiсля купiвлi мiсяця на спецiальний бонусний рахунок зарплатної картки. Цi грошi можна використовувати для оплати товарiв i послуг у магазинах -- партнерах програми «Бонус Плюс», серед яких найбiльшi українськi продуктовi мережi, магазини побутової технiки, аптеки та iншi торговi та сервiснi пiдприємства України.

РЕКЛАМА

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter