ТЕХНОЛОГІЇ

Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.
Вірус "Bad rabbit", що цього тижня атакував сайти Міністерства інфраструктури, київського метрополітену та аеропорту Одеси, заблокувавши їхню роботу, також використовував при підборі па

Усе лiто ПриватБанк щомiсяця додаватиме українцям 5% до зарплати

23.05.2014 14:34
Усе лiто ПриватБанк щомiсяця додаватиме українцям 5% до зарплати

З 1 червня ПриватБанк повертатиме власникам зарплатних карток 5% суми зарплати, витраченої на покупки в магазинах. Така соцiальна iнiцiатива ПриватБанку триватиме до 1 вересня. Вона призначена для всiх власникiв зарплатних карток: спiвробiтникiв бюджетних органiзацiй, промислових пiдприємств i комерцiйних компанiй.

ПриватБанк оголосив про нову всеукраїнську акцiю «Тримай 5!», у ходi якої банк повертатиме клiєнтам 5% суми щомiсячної заробiтної плати, витраченої на оплату покупок у торговiй мережi. Таку надбавку до зарплати зможуть отримати понад 4,2 млн. спiвробiтникiв як бюджетних, так i комерцiйних компанiй та органiзацiй. Головна умова - оплачувати карткою покупки в магазинах i торгових точках в Українi, за кордоном або в iнтернет-магазинах.

«Якщо людина витрачає свою заробiтну плату, розраховуючись зарплатною карткою в магазинах, ми повертатимемо 5% суми всiх таких покупок. Це грошi, якi ми будемо зараховувати раз на мiсяць на спецiальний бонусний рахунок. За них можна купувати товари або послуги в торгових мережах партнерiв банку, - каже голова правлiння ПриватБанку Олександр Дубiлет. - Для наших клiєнтiв така акцiя стане доброю пiдтримкою вiд банку в непростий час економiчних змiн у країнi».

Щоб отримувати надбавку до зарплати вiд ПриватБанку, потрiбно мати зарплатну картку та зареєструватися для участi в акцiї на сайтi pb.ua/derzhy5 або зателефонувавши на номер 3700, або у будь-якому вiддiленнi. Усiм клiєнтам, якi зареєстрованi в акцiї, повертають 5% суми заробiтної плати, витраченої на будь-якi покупки в магазинах України та iнших країн свiту. Мiнiмальна та максимальна сума покупок не обмежена.

Акцiя «Тримай 5!» стартує 1 червня i триватиме все лiто.

Нараховувати надбавку до зарплати ПриватБанк буде до 10 числа наступного пiсля купiвлi мiсяця на спецiальний бонусний рахунок зарплатної картки. Цi грошi можна використовувати для оплати товарiв i послуг у магазинах -- партнерах програми «Бонус Плюс», серед яких найбiльшi українськi продуктовi мережi, магазини побутової технiки, аптеки та iншi торговi та сервiснi пiдприємства України.

РЕКЛАМА

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter