ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Тарас Батенко: “З нового року Українi загрожує колапс без закону про встановлення iндивiдуальних лiчильникiв газу”

18.12.2017 16:49

Апарат Верховної Ради блокує законопроект «Про внесення змiн до Закону України «Про забезпечення комерцiйного облiку природного газу», який передбачає встановлення iндивiдуальних лiчильникiв блакитного палива. Про це на своїй сторiнцi в соцiальнiй мережi Facebook написав голова полiтради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

«Апарат Верховної Ради з невiдомих причин блокує законопроект про встановлення iндивiдуальних лiчильникiв газу. Без цього документа Українi вже з початку нового року загрожує справжнiй соцiальний вибух i газовий колапс!» – наголосив нардеп.

За словами Тараса Батенка, представники УКРОПу та iнших парламентських фракцiй одноголосно пiдтримали вiдповiдний законопроект на засiданнi профiльного комiтету бiльше тижня тому. Однак апарат Верховної Ради навмисно затримує його реєстрацiю, регулярно посилаючись на неправильне оформлення супровiдних документiв або на вiдсутнiсть керiвництва, що є звичайними вiдмовками.

«Народнi депутати з УКРОПу є спiвавторами проекту закону. i ми наполягаємо на його якнайшвидшому ухваленнi!» – пiдкреслив парламентар.

На переконання Тараса Батенка, якщо Верховна Рада не ухвалить законопроект в останнiй пленарний тиждень, десятки тисяч українських споживачiв, якi проти встановлення загальнобудинкових лiчильникiв, можуть вiдключити вiд газу вже в перший день 2018 року!

Нагадаємо, ранiше нардепи з УКРОПу винесли на розгляд парламенту проект закону № 6277-1 «Про внесення змiн до Закону України «Про забезпечення комерцiйного облiку природного газу» щодо забезпечення встановлення побутовим споживачам природного газу iндивiдуальних лiчильникiв».

Однак парламентарi вирiшили вiдкликати документ на користь консолiдованого законопроекту декiлькох фракцiй, який має бiльше шансiв отримати необхiднi 226 голосiв у парламентi.

Реклама

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter