ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Кому довірити створення сайту: кілька практичних рішень

03.11.2017 10:25

Розробка веб-ресурсу вимагає не тільки умінь і навичок. Необхідно регулярно аналізувати актуальні тенденції, розбиратися у всіх термінах і поняттях, вчитися знаходити оптимальні шляхи вирішення поставлених завдань в залежності від особливостей сайту.

Тому рідко можна досягти хороших результатів новачкові. Краще довірити роботу фахівцям, які досконально розбираються у всіх тонкощах. Але де шукати цих професіоналів? У кого можна замовити якісне створення сайту?

Хто вміє робити сайти

Стрімкий розвиток веб-галузі і попит на відповідні послуги спричинив появу великої кількості виконавців. Всі вони обіцяють відмінний результат, грамотний підхід і максимально лояльні ціни. Хто ці люди? До кого звернутись? Є кілька варіантів вибору виконавця. Всі вони мають свої плюси і мінуси:

1. За рекомендацією знайомих. Можливо, хтось уже знаходив непоганого розробника сайтів і вирішив з упевненістю вам його порадити. Це може бути як компанія, так і фахівець-одинак. Але варто пам'ятати, що чужий досвід не завжди може гарантувати хороший результат. Тим більше, якщо він одиничний. Тому потрібно не тільки ґрунтуватися на рекомендаціях знайомого, але і упевнитися в професіоналізмі та відповідальності виконавця самостійно.

2. З оголошень про послуги фрілансерів чи бірж. Тут у якості виконавця може виступати як дійсно компетентний фахівець, так і початківець-самоучка. Професійний рівень часом істотно різниться. Зазвичай у таких виконавців приваблює низька ціна і швидкі терміни виконання. Однак найчастіше якість залишає бажати кращого. Та й втрата авансу, якщо виконавець раптом пропаде, ще нікого ніколи не радувала.

3. Пошук спеціалізованої веб-студії. На сучасному ринку присутня величезна кількість компаній, які пропонують розробку сайтів та інші супутні послуги. Тут можна відзначити великий список плюсів: портфоліо, що дозволяє визначити рівень професіоналізму, постійний контакт, надання гарантій, фіксована цінова політика і подальша підтримка. Мінусів не так багато, але вони є. Популярні веб-студії найчастіше встановлюють високу вартість послуг. Також не можна гарантувати швидке отримання результату: професіонали працюють скрупульозно.

При виборі того чи іншого варіанта варто уважно зважити всі за і проти. Якщо ви дійсно довіряєте досвіду знайомого, можна спробувати цей варіант. При необхідності створити невеликий проект, можливо, підійдуть недорогі послуги фрілансера.

Якщо планується серйозний сайт, то і до вибору виконавця слід поставитися відповідно, адже від цього може залежати ваш дохід. В такому випадку найдоцільніше довіритися професіоналам веб-студії. Ви отримаєте гарантії того, що сайт буде створений максимально грамотно і правильно. Крім цього, завжди вийде замовити додаткові послуги з будь-якого напрямку, якщо в цьому з'явиться необхідність.

На замітку. При виборі веб-студії обов'язково ознайомтеся з їх власним сайтом. Це допоможе зорієнтуватися і зрозуміти, наскільки професійний рівень має виконавець.

Джерело: сайт wezom.com.ua

Реклама

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter